„Kiečiausios“ veiksmo kameros

„Kiečiausios“ veiksmo kameros

Vasara – nuotykių metas. Norint juos įamžinti, mums prireiks veiksmo kameros. Ji turi būti lengva, maža, tvirta ir, aišku, gerai filmuoti. Mes atrinkome pačius įdomiausius modelius.

1. GoPro HERO5 Black

Ši veiksmo kamera nebijo smūgių ir vandens, ją galima valdyti mygtukais, telefone įdiegta programėle ir net balso komandomis. Kamera turi GPS imtuvą ir 2 colių (5 cm) įstrižainės liečiamąjį ekraną. „HERO5 Black“ filmuoja 4K raiška ir daro 12 megapikselių nuotraukas. Jas galima išsaugoti RAW formatu, kurį naudoja profesionalūs fotografai.


Naujausia kaina: €

2. GoPro HERO5 Session

Nors „HERO5 Session“ yra gerokai mažesnė už „HERO5 Black“, ji taip pat moka filmuoja 4K raiška, 30 kadrų per sekundę greičiu ir turi elektroninę vaizdo stabilizavimo sistemą. Hermetiškas korpusas leidžia nerti po vandeniu nenaudojant papildomo dėkliuko. Pagrindinės kameros funkcijos valdomos vienu mygtuku ir balsu.


Naujausia kaina: €

3. Garmin VIRB Ultra 30

Tvirtai suręsta 4K veiksmo kamera turi nuo dulkių ir vandens saugantį dėkliuką, su kuriuo galima nerti net į 40 m gylį. „Garmin“ įmontuotas  GPS imtuvas, altimetras, giroskopas ir kompasas. „Bluetooth“ ryšiu kamera gali bendrauti su laikrodžiu, apyranke, pulsą matuojančiu diržu ar dviračio kompiuteriu. „VIRB Ultra 30“ turi trijų ašių stabilizatorių, kuris veikia filmuojant FHD, 1440 p ir 2,7K raiška.


Naujausia kaina: 409.00

4. ACME VR06 HD

4K raiška ir paprastas valdymas – ši nebrangi veiksmo kamera turi viską, ko reikia mūsų nuotykiams įamžinti. 2 colių (5 cm) įstrižainės ekranas leidžia matyti filmuojamą ir fotografuojamą vaizdą bei greitai keisti nustatymus. VR06 HD komplekte yra vandeniui atsparus permatomas dėklas ir daugybė naudingų aksesuarų.


Naujausia kaina: €

5. SJCAM SJ4000 Wifi

SJCAM turi 12 megapikselių jutiklį, filmuojantį „Full HD“ raiška. Šiai veiksmo kamerai talkina „Android“ ir „iOS“ įrenginiams skirta programėlė, ją galima naudoti kaip vaizdo registratorių automobilyje. „SJCAM SJ4000 Wifi“ įmontuotas plačiakampis (170°) objektyvas ir 1,5 colio (3,8 cm) įstrižainės ekranas. Vandeniui atsparus korpusas gaminamas iš įvairių spalvų plastiko.


Naujausia kaina: €

COMMENTS