„Kiečiausi“ telefonų priedai

„Kiečiausi“ telefonų priedai

Mums tenka išbandyti dešimtis įvairiausių priedų, skirtų išmaniesiems telefonams. Kad būtų linksmiau, nusprendėme surengti čempionatą, ir po ilgų diskusijų bei balsavimų išrinkome šešis pačius šauniausius. Šie prietaisai labai pravers atostogų ir kelionių metu.

TEWORKARMORIP6

1. Metalinis dėklas SBS TEWORKARMORIP6Y

Nepažeidžiamas kaip tankas. TEWORKARMORIP6Y dėklas yra skirtas „Apple iPhone 6“ telefonams. Jis nebijo dulkių ir vandens, be to, apsaugo prietaiso stiklą nuo smūgių.

AIINO

2. Neperšlampamas dėkliukas „Aiino Sea Case

Telefonai „alergiški“ vandeniui. Todėl einant į pliažą verta pasirūpinti papildoma apsauga. Su „Aiino“ dėkliuku galėsime drąsiai nerti po vandeniu, filmuoti bei naudotis kitomis įrenginio funkcijomis.

Nut-2

3. Išmanusis seklys „Nut 2

Kas paslėpė raktus? Kur dingo piniginė? „Nut 2“ padės pamiršti šiuos klausimus. Jį galima prikabinti prie raktų ar įdėti į krepšį. Seklys atsiliepia į telefono iškvietimą ir ima skleisti garsus.

TTBB88002AWLK

4. Išorinė baterija  SBS TTBB88002AWLK

Vandens nebijantis 8800 mAh talpos akumuliatorius aprūpins mobilųjį įrenginį energija kelias dienas trunkančioje iškyloje, o LED žibintuvėlis padės susiorientuoti tamsoje.

TEBB2200SPB

5. Išorinė baterija SBS TEBB2200SPB

Ši išorinė baterija turi garsiakalbį, kuris leidžia klausytis telefone esančių dainų.

BENRO

6. Asmenukių lazda-trikojis BENRO BK10

Nė mirktelėti nespėjome, kai asmenukių lazda tapo mūsų bendrakeleive. Ištraukiamas BENRO BK10 laikiklis užima nedaug vietos, o atlenkiamos kojelės paverčia lazdą trikoju.

COMMENTS