„Kiečiausi“ diskai

„Kiečiausi“ diskai

Kad ir kokį didelį kietąjį diską benusipirktume, anksčiau ar vėliau jame ima trūkti laisvos vietos! Laimei, šią problemą galima nesunkiai išspręsti įsigijus išorinę laikmeną. Susipažinkime su pačiais geriausiais kietųjų diskų modeliais.

WD My Passport Ultra 1 TB

Piniginės dydžio korpuse telpa 1 TB duomenų. Todėl savo krepšyje visada galėsime nešiotis visą filmų, nuotraukų, muzikos ir svarbių failų kolekciją. WD „apginkluotas“ USB 3.0 jungtimi, kuri ne tik perduoda duomenis, bet ir maitina kietąjį diską elektros energija. „My Passport Ultra“ saugomus failus galima užšifruoti, kad jų negalėtų nuskaityti pašaliniai asmenys.


Naujausia kaina: €

 

WD My Cloud 2 TB

Talpi duomenų saugykla visai šeimai. Ji pasiekiama visais įrenginiais, prisijungusiais prie vietinio namų tinklo laidu arba „Wi-Fi“ ryšiu. „My Cloud“ moka kurti atsargines svarbių failų kopijas, pavyzdžiui, gali automatiškai nukopijuoti telefonu padarytas nuotraukas ir filmukus. Įdiegę „My Cloud“ programėlę ir įrašę savo slaptažodį, galėsime namie saugomus duomenis pasiekti per internetą būdami bet kurioje pasaulio vietoje.


Naujausia kaina: €

 

Samsung Portable SSD T3 250 GB

Šis mažylis duomenų nuskaitymo ir įrašymo spartos rungtyje gali nušluostyti nosį visiems likusiems nešiojamiesiems diskams. Sunku patikėti, bet 3 GB dydžio „Full HD“ raiškos filmą jis sugeba perrašyti vos per 20 sekundžių. Be to, ši laikmena nebijo smūgių, nes viduje įmontuotas SSD diskas neturi jokių judančių dalių.

Samsung Portable SSD T3 250 GB_3


Naujausia kaina: €

 

Kingston SSDNow UV400 120 GB

Kaip pagreitinti seną kompiuterį? Tai greitai ir nebrangiai padarysime įstatę naują „Kingston“ SSD diską. Jis duomenis nuskaito ir įrašo net 10 kartų greičiau už tradicinius magnetinius diskus. Į „SSDNow UV40“ įrašyta operacinė sistema ir programos įsijungia vos per kelias sekundes! 2,5 colio laikmena tinka nešiojamiesiems ir staliniams kompiuteriams.


Naujausia kaina: €

 

COMMENTS