Just5 Freedom X1: latviškas galiūnas

Just5 Freedom X1: latviškas galiūnas


Naujausia kaina: €

 

Latvija garsėja savo miškais, nesibaigiančiu Baltijos pajūriu, Rygos balzamu ir tuo pačiu vardu pavadinta sostine. Tačiau kol kas tik nedaugelis šią šalį pažįsta kaip labai gerų išmaniųjų telefonų gamintoją. Ir tikrai be reikalo! Todėl nusprendėme iš arčiau susipažinti su nebrangiu, bet galingu išmaniuoju telefonu „Just5 Freedom X1“.

Pažintį pradedame nuo 5 colių įstrižainės ekrano. Jis turi užapvalintus kraštus, kurie nepastebimai susilieja su baltiškai santūraus dizaino korpusu. Jis pagamintas iš neslidžios „SoftTouch“ medžiagos ir yra vos 8,5 mm storio.
Viduje darbuojasi 8 branduolių A53 procesorius ir ARM Mali-T720 MP3 vaizdo posistemė bei 3 GB darbinės atminties. Tikriausiai net nereikia sakyti, kad niekas nestabdo.

Galinėje sienelėje – 16 megapikselių „Samsung“ fotoaparatas, filmuojantis „Full HD“ raiškos vaizdus, o priekyje – asmenukes daranti 8 megapikselių kamera.

Baterijos pakanka 1,5 paros. Beje, panorėję ją įkrauti, kad užtektų dar papildomai dienai, užtrunkame vos 45 minutes. „Just5 Freedom X1“ aprūpintas 32 GB vidine atmintimi, kurią galima praplėsti iki 128 GB dydžio „micro SD“ kortele.
Aparatas taip pat turi du SIM kortelių lizdus ir suteikia galimybę naudotis iki 150 Mbps sparta veikiančiu LTE internetu.

COMMENTS