JURA Impressa F9 TFT – šveicariška kokybė ir itališkos kavos skonis

JURA Impressa F9 TFT – šveicariška kokybė ir itališkos kavos skonis


Naujausia kaina: €

 
Bandant šį kavos aparatą mūsų laukė netikėtas iššūkis. Kaip išsirinkti, kokios kavos iš tikrųjų norime! Sugebėjimais JURA F9 nenusileidžia patyrusiam baristui, o paruošti puikų kavos gėrimą taip paprasta, kaip bakstelėti pirštu į stilingos kavinės meniu.

Tobulas puodelis kavos prilygsta meno kūriniui. Viena smulki klaidelė, ir jis pavirs eiliniu gėrimu, kurį norime kuo greičiau pamiršti. Todėl kavos aparatas – vienas sudėtingiausių įrenginių, kokį kada nors mums teko matyti savo virtuvėje. Jis kruopščiai kontroliuoja visus gėrimo gamybos aspektus. Tačiau bandydami JURA F9 apie tai galvoti neturėjome laiko. Pažintis su šiuo aparatu prilygsta apsilankymui ištaigingoje kavinėje, kurios aplinka užgniaužia kvapą.
Puodelis mėgstamos kavos  – vienu mygtuko spustelėjimu! JURA F9 įdiegta „One Touch“ valdymo sistema, kurioje visos aparato galimybės – kaip ant delno. Galime pasimėgauti kapučinu ir kitais puikiais itališkais kavos gėrimais. Kava bus tokia, kokią mėgstame: mūsų paslaugoms aštuoni aromato stiprumo lygiai, galimybė reguliuoti vandens kiekį ir malūnėlio darbą. Nustatymus valdome patogiu ratuku, o pasirinkimus matome ekranėlyje.

f9_2

Kaip tinkamai sumalti kavą?

Vienas svarbiausių dalykų, lemiančių kavos skonį, – pupelių malimo kokybė. JURA aparatas turi „Aroma+“, kuris kavą mala dvigubai greičiau nei kiti prietaisai. Greitis atliekant šią užduotį labai svarbus. Mat pupelės gali perkaisti, ir jų aromatas išsiskirs per anksti, taip ir nepasiekęs kavos pudelio. Mūsų verdiktas – F9 malūnėlis savo darbą atlieka puikiai!

Skonio ir aromato paslaptis – P.E.P.® technologija

JURA F9 aparate įmontuotas pulsinės ekstrakcijos technologiją (angl. „Pulse Extraction Process“, P.E.P.®) naudojantis kavos virimo blokas. Ši sistema kontroliuoja skysčio srautą ir pailgina vandens bei kavos sąlyčio laiką. Pradžioje maltos pupelės sudrėkinamos dideliu karšto vandens kiekiu. Sudaromos sąlygos aromatui atsiskleisti. Po akimirkos kavą užlieja trumpa karšto vandens banga, o po jos seka antra ir trečia. Trumpi, bet intensyvūs impulsai išlaisvina aromato ir skonio komponentus, ir į kavos puodelį išteka kremine puta pasipuošęs gėrimas. P.E.P.® technologija puikiai tinka visų rūšių bei apskrudimo lygių pupelėms. Iš jų pagamintas gėrimas įgauna savitą, iš­skirtinį ir nepriekaištingą skonį.
Kava, vanduo ir pienas į puodelį pateks per atskirus snapelius. Todėl visi gėrimo elementai išlaiko savitą skonį. Be to, prietaisą lengviau valyti ir prižiūrėti. Tuo pasirūpina automatinio valymo ir kalkių šalinimo funkcija.

COMMENTS