JURA E8: Kavos aromatas, kurio neįmanoma pamiršti!

JURA E8: Kavos aromatas, kurio neįmanoma pamiršti!


Naujausia kaina: €

Trokštame pasimėgauti stipriu espreso kavos puodeliu, o gal atėjo metas paragauti švelnaus kapučino? Su JURA pagaminti gėrimai turi nepakartojamą skonį ir kvapą. Šis espreso kavos aparatas – tai puiki kalėdinė dovana!

JURA kavos aparatus pažįsta visi šio aromatingo gėrimo gerbėjai. Tačiau kiekvienas naujas šio gamintojo modelis sugeba nustebinti dar nematytais sprendimais ir galimybėmis. Tokius aparatus galėjo sukurti tik žmonės, kurie patys dievina kavą.

Mūsų išbandytą JURA E8 norisi pagirti už paprastą valdymą. Ekranėlis padeda lengvai pasirinkti norimą gėrimo rūšį. Pienu pagardinti gėrimai, pavyzdžiui, kapučinas, yra paruošiami vienu mygtuko spustelėjimu, nejudinant puodelio iš vietos.

E8 įmontuotas šešių lygių „Aroma G3“ malūnėlis atskleidžia tikrąjį kavos pupelių aromatą. Kavos porcija sumalama prieš pat gėrimo virimą. Kintamos talpos (5–16 g) kavos suspaudimo mechanizmas užtikrina optimaliomis sąlygomis paruoštą kavą. Kavos ir vandens atsargas teks pildyti labai retai. Mat JURA turi 1,9 l vandens talpą ir 280 g pupelių saugyklą, o atliekų skyriuje telpa net 16 kavos porcijų kavos tirščiai.

Kaip išgaunamas kavos aromatas?

Pradėjus gaminti kavą pasigirsta pasikartojantys, niekur kitur negirdėti garsai. Tai darbuojasi pulsinės ekstrakcijos technologija (angl. „Pulse Extraction Process“, arba P.E.P.). Joje naudojamas vandens srauto kontrolės mechanizmas pailgina vandens ir kavos sąlyčio laiką. Tokio sprendimo privalumai visu gražumu atsiskleidžia, kai verdame nedideliu vandens kiekiu pasižyminčius gėrimus – espresą ar ristretą.

Pradžioje maltos kavos porcija yra sudrėkinama nedideliu karšto vandens kiekiu. Kava ima rasoti, o po kelių akimirkų maltas pupeles užlieja trumpa karšto vandens banga. Po jos seka antra ir trečia. Trumpi, bet intensyvūs impulsai išlaisvina aromato ir skonio komponentus, ir į kavos puodelį išteka kremine puta pasipuošusio gėrimo porcija.

P.E.P. technologija puikiai tinka visų rūšių bei apskrudimo lygių pupelėms. Iš jų pagaminti gėrimai įgauna savitą ir nepriekaištingą skonį.

COMMENTS