JURA E6 | E8: nepakartojamas kavos aromatas

JURA E6 | E8: nepakartojamas kavos aromatas

Trokštame pasimėgauti espreso puodeliu, o gal atėjo metas pasimėgauti švelniuoju kapučino? JURA aparatais pagaminti gėrimai turi nepakartojamą skonį ir aromatą.

JURA aparatus pažįsta visi šio aromatingo gėrimo gerbėjai. Tačiau kiekvienas naujas šio gamintojo modelis sugeba nustebinti dar nematytais sprendimais. Išbandę JURA E6 ir E8 kavos virimo aparatus įsitikinome, kad net tobulus daiktus įmanoma pagerinti.
Kavos aparatų galimybės

Tokius aparatus galėjo sukurti tik žmonės, kurie patys dievina kavą. JURA E6 ir E8 norisi pagirti už paprastą valdymą. Keli mygtukai ir ekranėlis leidžia lengvai pasirinkti norimą gėrimo rūšį.

E6 ir E8 įmontuotas šešių lygių „AromaG3“ malūnėlis atskleidžia tikrąjį kavos pupelių aromatą. Kavos porcija sumalama prieš pat gėrimo virimą. Kintamos talpos (5–16 g) kavos suspaudimo mechanizmas užtikrina optimaliomis sąlygomis paruoštą kavą.
Kavos ir vandens atsargas teks pildyti labai retai. Abu JURA aparatai turi 1,9 l vandens talpas ir pupelių saugyklas, į kurias galima suberti 280 g kavos. Atliekų skyriuje telpa net 16 kavos porcijų tirščiai.

JURA_E6

Ypatingos priežiūros nereikalaujantis JURA E6 puikiai tinka biurui


Naujausia kaina: €

 

Kaip išgaunamas kavos aromatas?

Pradėjus gaminti kavą su naujaisiais JURA aparatais, pasigirsta pasikartojantys, nie­kur kitur negirdėti garsai. Tai darbuojasi pulsinės ekstrakcijos technologija (angl. „Pulse Extraction Process“ arba P.E.P.). Joje naudojamas vandens srauto kontrolės me­chanizmas gerokai pailgina vandens ir kavos sąlyčio laiką. Šios naujovės privalumai visu gražumu atsiskleidžia, kai verdame gėrimus su nedideliu vandens kiekiu – espresą ar ristretą.

Pradžioje maltos kavos porcija yra sudrėkinama nedideliu karšto vandens kiekiu, kuris pritaikomas prie porcijos dydžio. Kava ima rasoti, po akimirkos maltas pupeles užlieja karšto vandens banga. Po jos eina antra ir trečia: trumpi, bet intensyvūs impulsai išlaisvina aromato ir skonio komponentus, ir į kavos puodelį išteka kremine puta pasipuošusio gėrimo porcija. Netrukome įsitikinti, kad JURA kavos aparatuose naudojama P.E.P. technologija puikiai tinka visų rūšių bei apskrudimo lygių pupelėms.

Pieno puta pagardintus gėrimus JURA E8 paruošia vieno mygtuko spustelėjimu


Naujausia kaina: €

 

Kuo ypatingi JURA E6 ir E8 modeliai?

JURA E6 – tikras biuro gyventojas. Šis ypatingos priežiūros nereikalaujantis aparatas moka labai greitai pagaminti populiariausius kavos gėrimus: juodą kavą, espreso ir kapučino. Juo taip pat galėsime užkaisti vandens arbatos puodeliui ar pasidaryti tirštos pieno putos.
Dar daugiau galimybių turintį JURA E8 modelį rekomenduojame kavos skonį vertinantiems namų vartotojams. Šio įrenginio gaminami gėrimai – ristretas, tiršta pieno puta pagardinta „Flat White“ ir „late makiato“. Kapučino ir „late makiato“ kavos aparatas pagamina vienu mygtuko spustelėjimu – puodelio nereikia judinti iš vietos.

COMMENTS