JBL Reflect MINI BT: nevaržoma judėjimo laisvė

JBL Reflect MINI BT: nevaržoma judėjimo laisvė

Šios belaidės JBL ausinės skirtos sportuojan­tiems ir aktyvų gyvenimo būdą išpažįstantiems žmonėms. Prietaiso kaušeliai sukonstruoti tokiu būdu, kad, įstačius juos į ausis, jie nebūtų išsiki­šę į lauką. Ausinės yra labai lengvos, o 5,8 mm skersmens garsiakalbiai užtikrina puikią garso kokybę. Ant laido įmontuotas mikrofonas leidžia atsakyti į telefono skambučius. Ausinėms nebaisus treniruočių metu išlietas prakaitas ir lietaus lašai. Kaušelius lengva valyti, todėl prietaisas visada atrodys kaip naujas.

Refect Mini BT“ antgaliai gerai priglunda prie ausų ir tvirtai laikosi viduje net tuomet, kai jų savininkas intensyviai treniruojasi. „Bluetooth 4.1“ technologija užtikrina judėjimo lais­vę ir puikią muzikos bei pokalbių garso kokybę. Bevielis ryšys naudoja nedaug elektros energi­jos, todėl ausinėse įmontuotos baterijos pakan­ka net 8 valandoms.

Su „Refect Mini BT“ galime drąsiai bėgioti lauke net tamsiuoju paros metu: kaušelius jungiantis laidas pagamintas iš šviesą atspindinčios medžiagos ir yra gerai matomas gatvėje.JBL_ReflectMini

COMMENTS