JBL PARTYBOX 1000: tai bent kolonėlė!

JBL PARTYBOX 1000: tai bent kolonėlė!

Tūkstantis ir šimtas vatų! Dundantis 12 colių skersmens žemadažnis garsiakalbis! 35 kg gyvo svorio! Tiesiog nerealūs šviesos efektai! Jei jums atrodo, kad pasakodami apie naująją JBL kolonėlę sutirštiname spalvas, tai galėsime pasiaiškinti nebent tuo, kad saikas nėra pats stipriausias PARTYBOX 1000 talentas.

JBL PARTYBOX serija – gerai visiems pažįstama. Anksčiau pristatyti vakarėlių liūtai PARTYBOX 200 ir PARTYBOX 300 sukėlė sprogusios bombos efektą ir ilgam užčiaupė potencialius konkurentus. Tačiau PARTYBOX 1000 visiškai nustelbia savo mažuosius broliukus.

Naujausia kaina: 

Kolonėlės konstrukcija

JBL PARTYBOX 1000 pas mus atkeliavo įspūdingo dydžio pakuotėje. Atidarę kartoninę dėžę joje aptikome metro aukščio kolonėlę, maitinimo laidą ir didžėjaus apyrankę, kuri leidžia šią sistemą valdyti rankos gestais.

PARTYBOX 300 nėra maža kolonėlė, tačiau šalia PARTYBOX 1000 ji atrodo tarsi nykštukas. Naujosios garso sistemos korpusas pagamintas iš smūgiams ir įbrėžimams atsparaus plastiko. Priekinę kolonėlės dalį dengia tinklelis, po kuriuo slepiasi garsiakalbiai ir visą paviršių padengę įvairiomis spalvomis šviečiantys LED elementai.

Nors PARTYBOX 1000 turi rankeną ir ratukus, leidžiančius ją perstumti iš vienos vietos į kitą, JBL kolonėlė visų pirma skirta stacionariam naudojimui. Šis monstriukas neturi baterijos, mat 1100 W galios garso sistemai išmaitinti reikalinga nuolatinė prieiga prie elektros tinklo.

Kitoje PARTYBOX 1000 pusėje aptikome žemadažnę angą ir skydelį su visomis reikalingomis jungtimis. Čia yra mikrofono ir gitaros lizdai, analoginės garso įvestys ir išvestys bei išorinėms laikmenoms skirtas USB lizdas, kuris taip pat atstoja mobiliųjų įrenginių kroviklį. Aišku, jungčių sąrašą vainikuoja belaidis „Bluetooth“ ryšys, jį naudojant telefoną ar planšetę galima prijungti iš karto prie dviejų PARTYBOX 1000 kolonėlių, sukuriant nerealiai galingą belaidę stereo sistemą!

Didžėjaus pultas

PARTYBOX 1000 viršuje įsikūrė didėjaus pultelis. Šalia jo yra įduba, į kurią galėsite patogiai įstatyti savo telefoną ar planšetę. Pultelis leidžia pasirinkti kūrinius, reguliuoti muzikos garsumą, įjungti arba išjungti šviesos efektus bei valdyti belaidžiu ryšiu prijungtus prietaisus. Tačiau mūsų dėmesį labiausiai patraukė įvairiomis spalvomis šviečiantys mygtukai. Mat juos spaudžiant pasigirsta skirtingi garsai.

Naujasis JBL modelis aprūpintas specialiais garsų rinkiniais, kuriuos sudaro mušamieji instrumentai, gitaros bei pianino tonai ir specialūs garso efektai. Kiekvienas iš šių rinkinių turi nuosavą spalvą. Pavyzdžiui, pasirinkus mušamuosius didžėjaus pultelis sušvinta geltona, o gitarą – žalia spalva. Panorėję jūs galite į kolonėlę galėsite įrašyti ir kitus garsų rinkinius. Tai galima padaryti naudojant jau minėtą USB jungtį.

Šviesos efektai

Dar vienas PARTYBOX 1000 koziris – įspūdingi šviesos efektai. Tokių dar niekur nebuvome matę! Žiūrint iš tolo ši kolonėlė primena šviesos stulpą. Ji aprūpinta skirtingais efektais, kuriuos pasirinkus LED elementais nusėtas paviršius ima pulsuoti, judėti skirtingomis kryptimis arba plazdenti liepsnojančia ugnimi. LED švieselės sukuria tokį įtaigią judesio ir rimto iliuziją, todėl palyginus su PARTYBOX 1000  kitų gamintojų siūlomi šviesos efektai atrodo, tarsi našlaičiai, atkeliavę iš „balanos gadynės“.

Spalvas ir efektus galite pasirinkti didžėjaus skydelyje. Be to, vakarėlio metu šviesą galima valdyti rankų gestais, naudojant komplekte esančią apyrankę.

Pašėlusiai galingas garsas

1100 W – tai jums ne juokas! Bandymų metu iš PARTYBOX 1000 sklindanti muzika lengvai užpildė visą TECHNORAMA prekybos salę. Naujausias JBL modelis atkuria 30 Hz – 20 KHz dažnius. Aukštų ir vidutinių garsų diapazonu rūpinasi du 7 colių skersmens garsiakalbiai bei specialus kompresorius, o žemaisiais garsais – į apačią nukreiptas „subvūferis“, kurio perduodama vibracija pasklinda po patalpą, todėl klausytojas muziką junta visu savo kūnu!

Pasakyti, kad PARTYBOX 1000 groja garsiai – tai nieko nepasakyti! Paleiskite PARTYBOX 300 visu pajėgumu ir sužinosite, kokiu garsumu PARTYBOX 1000, kai yra pritildytas iki pusės. Dar šiek tiek pasukus garso reguliatorių pagal laikrodžio rodyklę, ima rauti stogą!

Tačiau PARTYBOX 1000 tinka ne tik trankiai vakarėlių muzikai. JBL parinktas garsiakalbių rinkinys pasižymi dinamiškumu bei detalumu ir puikiai perteikia tylius garsus – akustinius instrumentus, vokalą ir balso tembrą. Todėl paguldžius kolonėlę ant šono sunku atsilaikyti pagundai ją naudoti kaip namų kino sistemą, šildant save mintimi, kad bet kurią akimirką galite iš lovų išversti visus jūsų daugiabutyje gyvenančius kaimynus.

Išvados

JBL PARTYBOX 1000 – viena galingiausių kolonėlių, kokią esame kada nors išbandę. Ji turi puikius šviesos efektus ir patogų didžėjaus pultelį, mikrofono bei gitaros lizdus. Mums patiko sodrus ir dinamiškas garsas, kurio klausantis kūnu nubėga šiurpuliukai. PARTYBOX 1000 galima rekomenduoti tiems, kurie svajoja surengti vakarėlį savo draugams ir bičiuliams. Šio galiūno sugebėjimų tikrai pakaks net labai didelei šventei!

COMMENTS