JBL Everest ELITE 700: mėgstantiems muziką ir tylą

JBL Everest ELITE 700: mėgstantiems muziką ir tylą

Visai neseniai JBL pristatė „Everest“ belaidžių ausinių seriją. Jos atstovai pritaikyti skirtingus poreikius turintiems vartotojams, todėl gerokai skiriasi savo išvaizda ir funkcijomis. Pirkėjai gali rinktis mažytes į ausis dedamas ir vos 16 gra­mų sveriančias „Everest 100“, universaliąsias „Everest 300“ papildomomis funkcijomis „apginkluotas“„Everest ELITE 700“. Kaip tik su šiuo modeliu nusprendėme susipažinti iš arčiau.

ELITE 700 – tikras serijos „flagmanas“. Šios ausinės turi labai tvirtą lankelį, jis gerai prisi­ taiko prie galvos formos, užsiksuoja ir išlaiko pasirinktą dydį. Apie ausinių pagalvėles galė­ tume pasakoti nesustodami! Jos labai minkš­tos, gerai „kvėpuoja“ ir suformuotos taip, kad visiškai apgobtų ausis. Net klausantis muzikos visu garsu, pro jas į išorę neprasismelkia nė menkiausias garselis.

JBL ausinės turi reguliuojamą aktyvią triukšmo slopinimo sistemą. Ji generuoja garso bangas, kurios užgožia iš aplinkos sklindantį šurmulį. Mygtuko spustelėjimu pasirenkame vieną iš trijų triukšmo slopinimo lygių – nuo visiškos tylos iki dalinio aplinkos garsų suma­ žinimo. Šį „Everest ELITE 700“ privalumą tikrai įvertins daug lėktuvais keliaujantys žmonės ir asmenys, kuriems tenka dirbti nuolatiniame triukšme. Juk tokiais atvejais tyla tikrai yra už auksą brangesnė!

JBL Everest 700

COMMENTS