JBL E25BT ir T450BT – daugiau jokių laidų!

JBL E25BT ir T450BT – daugiau jokių laidų!

Garsus JAV garso technikos gamintojas JBL pristatė naują nebrangių „Bluetooth“ ausinių seriją. Mes nusprendėme išbandyti du šios serijos atstovus E25BT ir T450BT.

JBL E25BT

Į ausis kišamos ausinės turi iki 8 valandų veikiančią bateriją. Vos tik įstatę JBL E25BT, greitai apie jas pamirštame. Ausinės sveria vos 16,5 g, o skirtingų dydžių antgaliai visai nevargina ausų. Ausinių ir laisvų rankų įrangos funkcijas valdome ant laido esančiu pulteliu su trimis valdymo mygtukais. Ausinėse esantis mikrofonas efektyviai slopina vėjo ir aplinkos triukšmą, todėl pašnekovas mus gerai girdi.

e25


Naujausia kaina: €

 

JBL T450BT

Šios JBL ausinės uždengia ausis, todėl į vidų prasiveržia tik pats garsiausias aplinkos triukšmas. T450BT pasižymi labai sodriu ir galingu žemų dažnių skambesiu. Tuo pasirūpina 32 mm skersmens garsiakalbiai. Laisvų rankų įrangos mikrofonas ir ausinių valdymo mygtukai sumontuoti ant garsiakalbį gaubiančio korpuso dalies, kurią lengva pasiekti pirštais. Visiškai įkrauta baterija bandymų metu sugebėjo nepertraukiamai groti 11 valandų, todėl jos tikrai užteks visai dienai.
jbl-450bt_2


Naujausia kaina: €

 

COMMENTS