JBL Clip 3: kolonėlė – keliauninkė

JBL Clip 3: kolonėlė – keliauninkė

Negalite nė minutės išgyventi be muzikos? Tuomet „JBL Clip 3“ skirta būtent jums!  Tai nedidelė belaidė „Bluetooth“ kolonėlė, kurią galite prikabinti prie diržo, dviračio vairo ar kuprinės. Ji nebijo vandens ir yra pasiruošusi keliauti su jumis į pasaulio kraštą. Mes išbandėme „Clip 3“ ir papasakosime, ką ji sugeba.

Naujausia kaina nuo: 

Savo išvaizda „JBL Clip 3“ labai primena spyną. Mat jos viršuje yra specialus karabinas, leidžiantis garsiakalbį pritvirtinti jums reikalingoje vietoje. Prietaisas sveria vos 209 g,  tačiau jis pagamintas iš labai tvirtų ir kokybiškų medžiagų. Kaip dera JBL gaminiui, „Clip 3“ nebijo vandens. Gamintojas siūlo skirtingų spalvų modelius, todėl išsirinkti tą, kuris geriausiai tinka prie jūsų stiliaus tikrai nebus sunku.

JBL Clip 3“ garsiakalbį dengia iš specialaus audinio pagamintas tinklas. Korpuso apačioje puikuojasi oranžinis JBL logotipas, o viršuje sumontuoti trys valdymo mygtukai. Jais galite reguliuoti kolonėlės garsumą, sustabdyti ir vėl paleisti muziką. Vidurinysis mygtukas taip pat naudojamas atsiliepiant į telefono skambučius (kolonėlę galima naudoti kaip belaidę laisvų rankų įrangą) ar rašant balso priminimus.

JBL Clip 3“ viduje įstatytas 40 mm skersmens 3 W galios garsiakalbis. Korpuso šone yra hermetiškas dangtelis, po kuriuo slepiasi „micro USB“ kroviklio lizdas bei 3,5 mm skersmens ausinių jungtis. Šalia taip pat rasite įjungimo ir „Bluetooth“ įrenginių poravimo mygtukus. Kai JBL groja muziką, garsiakalbis stipriai vibruoja, atkurdamas žemuosius dažnius. Todėl dizaineriai kolonėlės korpusą padengė guminiu paviršiumi. Jis sugeria virpesius ir neleidžia prietaisui slysti horizontaliu paviršiumi.

Kolonėlės viduje esančios baterijos pakanka 10 muzikos klausymo valandų. Akumuliatoriui pilnai įkrauti prireiks 3 valandų. Tai galite padaryti naudodami komplekte esančiu USB laidu, kuris mums pasirodė gerokai per trumpas. Be to, gamintojas pašykštėjo ir pačio USB kroviklio. Juo teks pasirūpinti patiems.

Garso kokybė

JBL kolonėlės – net pačios mažiausios – garsėja galingu ir sodriu garsu. Testų metu įsitikinome, kad „JBL Clip 3“ netapo išimtimi. Garsiakalbis pasižymi skaidriu ir dinamišku skambesiu. Jis labai greitai reaguoja į melodijos ir ritmo kaitą. Nežiūrint mažų matmenų, garsiakalbis skamba labai garsiai.

Stipriausia kolonėlės vieta – vidutinio dažnio garsai. Jie sukuria detalų ir gyvą muzikinės scenos paveikslą ir gerai dera su aukštais virpesiais. Bene vienintelė rungtis, kur „JBL Clip 3“ tenka nusileisti fizikai – tai ypač žemi, pulsuojantys tonai. Klausantis muzikos visu garsumu ima darbuotis skaitmeninė garso signalo apdorojimo sistema. Ji šiek tiek apriboja žemų garsų stiprumą, kad būtų išvengta garsiakalbio perkrovų ir vibracijos. Tačiau galios ir tūrio trūkumą su kaupu atperka skambesio dinamika.

Žemieji garsai virpa ir pulsuoja, nesunkiai užpildydami vidutinio dydžio patalpą. Erdvės efektas neišnyksta net tada, kai garsą sumažinate daugiau nei dviem trečdaliais, todėl „JBL Clip 3“ labai gerai atkuria subtilius vokalo ir ypač vyriško balso atspalvius.

Išvados

JBL Clip 3“ negali nepatikti! Ji maža, simpatiška, pasižymi ypač praktiška konstrukcija ir patogiu valdymu. Ši kolonėlė idealiai tinka daug keliaujantiems ir aktyvų gyvenimo būdą išpažįstantiems žmonėms. Tačiau svarbiausia, kad dėl šių privalumų jums nereikia aukoti muzikos kokybės. Mat savo skambesiu „JBL Clip 3“ sugeba grumtis su gerokai didesniais ir brangesniais garsiakalbiais.

COMMENTS