JBL Boombox: Tai bent garsiakalbis!

JBL Boombox: Tai bent garsiakalbis!


Naujausia kaina: €

Šį gražuolį savo akimis pirmąjį kartą išvydome rugsėjo pradžioje Berlyne vykusioje IFA parodoje, ir jis mums paliko tikrai neišdildomą įspūdį. „JBL Boombox“ yra tikras milžinas! Kolonėlė turi patogią rankeną, tačiau įspūdingiausiai atrodo, kai kas nors ją užsideda ant peties. JBL aparato išvaizda traukia dėmesį, tačiau apie ją iš karto pamirštame išgirdę, kaip ji skamba. Mūsų biuro langai pradėjo bailiai vibruoti dar nepasiekus
50 proc. garsumo ribos.

„Boombox“ sveria 5,25 kg. Tai palyginti nedaug, ypač turint omenyje, kad viduje įmontuota net 20 000 mAh talpos baterija. Ji sugeba groti muziką visą parą ir netgi dirba kaip nešiojamasis kroviklis, galintis vienu metu „pamaitinti“ net du elektros energijos ištroškusius mobiliuosius įrenginius.

„JBL Boombox“ įdiegta IPX67 standartą atitinkanti apsauga. Tai reiškia, kad kolonėlei nebaisus lietus ar vandens purslai. Jai nieko neatsitiks net tada, kai visiškai panardinsime šį įrenginį po vandeniu.

JBL sukurta kolonėlės konstrukcija sustiprina žemuosius garsus. Muzikos skambesys pasižymi plačiu dinaminiu diapazonu. Tylūs garsai yra ryškūs ir gerai girdimi, o visa jėga prasiveržianti „bosų“ banga užklumpa klausytojus visiškai netikėtai.

Naujoji kolonėlė palaiko „Connect+“ technologiją, kuri leidžia kelias JBL kolonėles sujungti į vieną galingą garso sistemą.

COMMENTS