Jamo S 628 HCS: garso sistema muzikai ir filmams

Jamo S 628 HCS: garso sistema muzikai ir filmams


Naujausia kaina: €

 

Bandant garso įrangą šiam GIDO numeriui mums talkino dvi aukštos kolonėlės, kurias „pasiskolinome“ iš „Jamo“ garso sistemos „S 628 HCS“. Jį pasirinkome neatsitiktinai: žinomos danų kompanijos sukurtas kolonėlių rinkinys daugelį konkurentų nurungia ne tik prieinama kaina, bet ir puikia garso kokybe. „Jamo S 628 HCS“ sistemą sudaro skirtingi elementai, kuriuos galima rinktis ir komponuoti, atsižvelgiant į savo poreikius. Namų koncertų salei parinkome iš dviejų „S 628“ bokštelių sudarytą stereogarso sistemą.

Jamo S 628“ – tai „Studio 600“ serijos „flagmanai“. Kiekvienos kolonėlės priekyje įmontuoti trys 5 colių (127 mm) skersmens vidutinių ir vienas colinis (25 mm) aukštųjų dažnių garsiakalbiai, o šone – vienas 10 colių (254 mm) žemadažnis siųstuvas.

Kolonėlių atkuriama muzika sklinda į tris puses, užpildydama garsais tolimiausius patalpos kampelius. „Jamo S 628“ atkuria praktiškai visą žmogaus ausiai girdimų garsų spektrą nuo 37 iki 20 000 Hz. Bendra pastovi garsiakalbių galia siekia 150 W, o trumpalaikė – net 200 W.

„Jamo“ siūlo tris skirtingus dizaino variantus. Mums labiausiai patiko tamsios obels spalvos korpusu pasipuošęs kolonėlių komplektas.

COMMENTS