Išmanusis vazonas „Parrot POT“

Išmanusis vazonas „Parrot POT“


Naujausia kaina: €

 
Naminius augalus reikia nuolat laistyti, tačiau dažnai pamirštame arba tiesiog negalime tai padaryti laiku, nes esame išvykę. „Parrot POT“ padeda lengvai išspręsti šią problemą. Tai išmanusis vazonas, kuris pats laisto gėles tada, kai to reikia!

Vazone įmontuota 2,2 l talpos vandens talpa. Vanduo naudojamas labai taupiai, todėl jo pakanka kelioms savaitėms ar net mėnesiui. Protinga irigavimo sistema automatiškai pritaiko laistymo režimą, atsižvelgdama į augalo rūšį.

„Parrot POT“ – tikras augalų ekspertas. Vazone įdiegta 8000 gėlių ir naminių augalų duomenų bazė, sudaryta bendradarbiaujant su geriausiais pasaulio botanikais. Ji leidžia labai tiksliai parinkti laistymo dažnumą ir vandens kiekį.

Vazone įmontuoti keturi jutikliai nuolat stebi šviesos kiekį, temperatūrą, dirvožemio derlingumą ir drėgnumo lygį. Surinktą informaciją galima pamatyti nemokamoje išmaniojoje programėlėje „Flower Power Free“, kuri ne tik valdo vazoną per nuotolį, bet ir pataria, kaip tinkamai prižiūrėti turimus augalus bei gėles.

Naujesnis straipsnis
Senesnis straipsnis

COMMENTS