Išmaniosios apyrankės: treneris, kuris visada šalia

Išmaniosios apyrankės: treneris, kuris visada šalia

Kiekvienais metais prisižadame, kad daugiau judėsime ir sveikiau gyvensime. Tačiau labai dažnai šiuos pažadus pamirštame. Kad taip neatsitiktų, pasikvieskime į pagalbą išmaniąją apyrankę. Ji nuolat stebės mūsų veiklą ir leis objektyviai įvertinti gyvenimo būdo ypatumus. Tai puiki dovana kiekvienam žmogui, besirūpinančiam savo sveikata. Šiai apžvalgai mes atrinkome modelius su širdies pulso matuokliais.

1.  Garmin Vívosmart HR+

„Vívosmart HR+“ turi širdies pulso matuoklį ir GPS imtuvą. Ši išmanioji apyrankė puikiai tinka treniruotėms salėje ir lauke. Ji atpažįsta mūsų veiklos pobūdį, registruoja treniruotės maršrutą, skaičiuoja žingsnius, įveiktus kilometrus, bei laiptais užliptus aukštus ir sudegintas kalorijas. „Vívosmart HR+“ patogiai priglunda prie riešo ir netrukdo miego metu ar net plaukiojant baseine. Apyrankė turi liečiamąjį ekraną, kuriame matome į telefoną ateinančių laiškų antraštes, trumpąsias žinutes, skambučius bei socialinių tinklų pranešimus.


Naujausia kaina: €

2. Fitbit Alta HR

Tai viena ploniausių išmaniųjų apyrankių. Ji turi keičiamus dirželius, kurių spalvą lengva priderinti prie savo aprangos stiliaus. „Fitbit Alta HR“ turi viską, ko reikia kasdieniam fiziniam aktyvumui stebėti: širdies pulso matuoklį, žingsnių, kalorijų ir nuotolio skaičiuotuvą bei miego fazių stebėjimo sistemą. Apyrankės bateriją reikia krauti vos kartą per savaitę. Ekrane matysime pranešimus, skambučius bei

kalendoriaus priminimus.


Naujausia kaina: €

3. Cellularline EasyFit HR

„Easyfit HR“ apyrankė turi liečiamąjį ekraną, kurį galima pažadinti pasukant riešą. Ji renka informaciją apie visą fizinę veiklą, skaičiuoja žingsnius, kilometrus ir kalorijas. Pulso matuoklis leidžia kontroliuoti širdies darbą apšilimų, kardiotreniruočių ir poilsio metu. Apyrankė rodo pranešimus apie naujus laiškus, žinutes ir skambučius. Su „EasyFit HR“ galėsime greitai surasti pasimetusį telefoną ir per nuotolį valdyti jame grojančią muziką.


Naujausia kaina: €

4. Acme ACT05R

Tai lietuvių kompanijos pagaminta apyrankė, kuri niekuo nenusileidžia savo konkurentams! Joje esantis pulso matuoklis leidžia pagerinti treniruočių kokybę ir padeda išlaikyti reikiamą širdies ritmą, atliekant kardio- ar riebalų deginimo pratimus. „Acme ACT05R“ taip pat turi žingsniamatį, kuris skaičiuoja žingsnius, atstumą ir sudegintas kalorijas. Ją segėdami galėsime greitai aptikti galimus miego sutrikimus. Apyrankė taip pat informuoja apie skambučius ir pranešimus, vibruoja, kai paliekame telefoną nors kiek atokiau, ir leidžia daryti nuotraukas vieno mygtuko spustelėjimu.


Naujausia kaina: €

COMMENTS