Google Chromecast: Išmanioji televizija kiekvieno kišenei!

Google Chromecast: Išmanioji televizija kiekvieno kišenei!

Ką daryti, kad televizorius niekada nepasentų? Į pagalbą atskuba „Chromecast“. Šis nebrangus daikčiukas kiekvieną televizorių paverčia išmaniuoju.

Iš pažiūros „Chromecast“ labiau primena žaisliuką nei solidų elektroninį įrenginį. Apskritas kelių centimetrų skersmens korpusas, laidas su HDMI jungtimi ir USB lizdas, prie kurio jungiamas maitinimo laidas. Viskas! Jokių mygtukų, net valdymo pultelio nėra. Tačiau šiuo atveju išvaizda nieko nereiškia. „Chromecast“ viduje įdiegta pajėgi išmaniosios televizijos sistema, kurią galima valdyti telefonu, planšete arba kompiuteryje įdiegta „Chrome“ naršykle.

Naujausia kaina: 

Ką sugeba „Chromecast“?

Chromecast“ tinka visiems HDMI jungtį turintiems televizoriams ir monitoriams. Naudodami šį įrenginį galėsime dideliame ekrane mėgautis filmais, nuotraukomis, muzika, internetinio radijo transliacijomis ir netgi žaisti mobiliuosius žaidimus:

  1. „Chromecast“ veikia su pritaikytomis „Android“ ir „iOS“ programėlėmis. Tokių yra šimtai: „YouTube“, „Spotify“, „Netflix“, „Google Play Video“, „Google Play Music“, „Plex“, „TuneIn Radio“, „Twich“ ir t. t. Pakanka spustelėti vieną mygtuką ir telefone ar planšetėje rodytas vaizdas pasirodo televizoriaus ekrane, o mobilusis įrenginys tampa patogiu valdymo pulteliu. Nuo šios akimirkos televizorių galima valdyti bet kuriuo prie namų „Wi-Fi“ tinklo prijungtu įrenginiu. Toks vaizdo perdavimas visiškai neapkrauna telefono – tuo pačiu metu galime naudotis kitomis programėlėmis.
  2. Naudodami daugelį „Android“ įrenginių galime į televizorių perduoti telefono ar planšetės ekrano vaizdą su ten veikiančiomis „Chromecast“ nepritaikytomis programėlėmis. Tokiu atveju TV ekrane matome viską, kas tuo metu vyksta mobiliojo įrenginio ekrane.
  3. Naudojant kompiuteryje įdiegtą interneto naršyklę „Google Chrome“ taip pat galima per „Chromecast“ į televizorių transliuoti naršyklės kortelėje ar net visame kompiuterio ekrane rodomą vaizdą.

Pritaikytas visiems šeimos nariams!

Didžiausias „Chromecast“ privalumas – šiuo įrenginiu vienu metu gali naudotis visi namiškiai ir svečiai. Įprastą televizoriaus pultelį atstoja bet kuris mobilusis įrenginys. Juo galime persukti rodomą vaizdą, reguliuoti garsą arba vieną transliaciją pakeisti kita.

COMMENTS