iPad (2017): nauja planšetė – taupiems

iPad (2017): nauja planšetė – taupiems


Naujausia kaina nuo: €

„iPad Pro“ – galingiausias ir geriausias planšetinis kompiuteris. Tačiau daugeliui žmonių jo sugebėjimų greičiausiai niekada neprireiks. Tiems, kurie naršo internete, žaidžia žaidimus ir žiūri „YouTube“, „Apple“ pasiūlė naują nebrangią planšetę „iPad“ (2017).

 

„iPad“ su mumis jau daugelį metų, todėl naujojo „Apple“ planšetės modelio per daug pristatinėti nereikia. Jį kurdami „Apple“ dizaineriai išsikėlė užduotį kiek galima labiau sumažinti jo kainą, nedarant kompromisų, galinčių nepatikti vartotojams. Jiems tai pavyko! „iPad“ (2017) – tai tikrai solidus, kokybiškas, patogus ir greitas įrenginys.

Naujasis „iPad“ yra vos 7,5 mm storio

Senas pažįstamas!

„iPad“ (2017) tęsia geriausias „Apple“ dizaino tradicijas. Jam lemta pakeisti „iPad Air 2“ modelį, už kurį jis yra šiek tiek storesnis. Tačiau šio pokyčio praktiškai neįmanoma pastebėti, nes 7,5 mm storio korpusas labai jaukiai guli delne. Planšetė sveria 469 g („Wi-Fi“) arba 478 g (LTE).

Svarbiausias kiekvieno planšetinio kompiuterio komponentas – ekranas. „iPad“ (2017) rodomas vaizdas yra net 25 proc. šviesesnis už „iPad Air 2“. Todėl jis gerai matomas net saulėtą dieną. 9,7 colio įstrižainės ekrano raiška siekia 2048 x 1536 taškų, jame lengva įžiūrėti smulkiausias detales. Spalvos – labai sodrios ir malonios akiai. Šį įspūdį dar labiau sustiprina blizgus ekrano paviršius, tačiau atspindžiai ryškioje šviesoje truputį vargina.

„Apple“ siūlo trijų spalvų modelius

Kas yra viduje?

Planšetėje įmontuotas trečiosios kartos 64-ių bitų procesorius A9. Jis apdoroją vaizdą geriau už „iPad Air 2“ naudotą A8X. Todėl „iPad“ (2017) nusprendėme palyginti ne su tiesioginiu pirmtaku, o gerokai brangesniu ir sudėtingiems grafikos bei filmuotos medžiagos redagavimo darbams pritaikytu „iPad Pro“ modeliu.

Testų rezultatai labai maloniai nustebino. Naujasis „iPad“ (2017) skaičiavimus atliko tik 15 proc. lėčiau, o grafikos rungtyje nusileido mažiau nei trečdaliu. Todėl visos programos, įskaitant lietuvių sukurtą nuotraukų tvarkymo įrankį „Pixelmator“, ir 3D žaidimai veikia sklandžiai bei stabiliai.

Procesorius sunaudoja mažiau elektros energijos, bet nežiūrint į tai „Apple“ „iPad“ (2017) „apginklavo“ 32,4 Wh baterija, kuri yra talpesnė ne tik už „iPad Air 2“ (27,6 Wh), bet ir už „iPad Pro“ (27,9 Wh). Ši baterija leidžia lengvai peržengti „Apple“ pažadėtą 10 valandų barjerą. Mūsų bandymų metu planšetė be papildomo įkrovimo „išgyveno“ daugiau nei 12 valandų.

Pagrindiniame mygtuke įmontuotas „TouchID“ pirštų atspaudų skaitytuvas leidžia greitai atrakinti planšetę nenaudojant PIN kodų ir slaptažodžių.

Iš „iPad Air 2“ naujasis „Apple“ gaminys paveldėjo 8 megapikselių raiškos galinę ir 1,2 megapikselio raiškos priekinę kameras. Fotografavimo metu planšetė vaizdą stipriai apdoroja skaitmeniniu būdu. Ji padaro kelis kadrus ir juos sujungia į vieną, parinkdama bei suderindama geriausiai išėjusius elementus.

„Apple“ siūlo du modelius su 32 GB ir 128 GB vidine atmintimi. Taip pat galima rinktis variantus vien su „Wi-Fi“ arba „Wi-Fi“ bevieliu ryšiu ir LTE mobiliuoju internetu.

„iPad“ (2017) įsikūrė „Apple“ planšetinių kompiuterių šeimos viduryje – tarp „iPad mini“ ir „iPad Pro“ modelių

Išvados

„iPad“ (2017) – puikus pasirinkimas tiems, kuriems planšetė reikalinga pramogoms ir įvairiems biuro darbams. Didžiausias jos privalumas – patraukli kaina, už kurią gauname tikrą darbinį arkliuką su našiu procesoriumi, šviesiu ekranu ir labai ilgai laikančia baterija.

COMMENTS