Inmotion P1F: per miestą –  su vėjeliu!

Inmotion P1F: per miestą – su vėjeliu!


Naujausia kaina: €

Elektriniai dviračiai ir paspirtukai leidžia gimtąjį miestą pamatyti nauju žvilgsniu. Keliaujant į darbą ar mokyklą nebereikia stumdytis viešajame transporte ar gaišti laiką automobilių spūstyse. „Inmotion P1F“ leidžia pajusti tikrą judėjimo laisvę.

„Inmotion P1F“ puikiai tinka įvairioms kasdienėms kelionėms. Šis lengvas ir nedidelis elektrinis skuteris išvysto 30 km/val. greitį ir gali nuvažiuoti iki 40 km nuotolį. Jis nesunkiai paveža iki 120 kg sveriančius žmones. Važiavimo greitį keičiame pasukdami vairo rankenėlę. Ant vairo taip pat sumontuotas rankinis stabdys. Visas elektrines dalis saugo hermetiškas korpusas, kuris nebijo dulkių ir vandens purslų.

Bandymų metu „Inmotion P1F“ paliko neišdildomą įspūdį. Skuteris paklusniai vykdo vairuotojo komandas ir yra neįtikėtinai mažas

Mažas ir lengvas

Didžiausią įspūdį mums padarė skuterio konstrukcija. Jis sudarytas iš vos kelių skirtingos formos vamzdžių. Rėmas yra labai tvirtas, bet kartu ir labai lengvas. „Inmotion P1F“ sveria vos 12,5 kg, todėl jį visai nesunku užnešti laiptais ar įkelti į automobilio bagažinę.

Dizaineriams pavyko sukurti labai kompaktišką įrenginį. Jo dydis dar labiau sumažėja, kai atlenkiame vairą. Tuomet skuteris tampa ne ką didesnis už įprastą lagaminą. Sulankstytą „Inmotion P1F“ galima drąsiai vežtis autobuse. Be to, jis nesunkiai tilps į lengvojo automobilio bagažinę.

Priekyje ir užpakalyje sumontuotos lempos gerai šviečia tamsiuoju paros metu

Vikrus ir stabilus

Vos tik atsisėdę į „Inmotion P1F“ balną, iš karto pamirštame apie mažus jo matmenis. Skuteris važiuoja stebėtinai stabiliai ir yra labai manevringas. Jis turi 10 ir 12 colių skersmens ratus. Jie užima nedaug vietos, tačiau yra pakankamai platūs, kad sugertų kelio nelygumus. 350 W galios elektros variklis jautriai reaguoja į akseleratoriaus spustelėjimus, tad stovėdami sankryžoje tikrai neatsiliksime nuo kitų transporto dalyvių.

„Inmotion P1F“ nesunkiai telpa į liftą, automobilio bagažinę ar viešąjį transportą

Draugauja su išmaniuoju telefonu

Skuteryje įmontuota 8,7 Ah talpos ličio jonų baterija. Kaip jau minėjome, su ja galima įveikti 40 km atstumą. Iš elektros tinklo ji įkraunama per maždaug 5 valandas. Baigia išsikrauti telefonas? Ne bėda, „Inmotion P1F“ turi USB jungtį ir mielai pasidalys sukaupta energija su visais mūsų mobiliaisiais įrenginiais. Skuteris turi „Android“ ir „iOS“ įrenginiams skirtą programėlę, kuri leidžia bevieliu „Bluetooth“ ryšiu keisti įvairius nustatymus ir vesti kelionių statistiką.

Ličio jonų baterija leidžia nuvažiuoti 40 km atstumą ir gali įkrauti telefoną

COMMENTS