IFA 2019: kurį „Garmin“ laikrodį rinksitės jūs?

IFA 2019: kurį „Garmin“ laikrodį rinksitės jūs?

Šiandien Berlyne duris atverianti IFA 2019 technologijų paroda primena didelę laikrodžių parduotuvę. Vien naujų „Garmin“ modelių užtektų užpildyti visą jos skyrių! „Venu“, „Vivoactive 4“ ir „Vivomove“… Mes papasakosime, kuo jie ypatingi.

Garmin“ laikrodžiai jau senokai pelnė sportininkų, alpinistų, turistų ir šiaip aktyvių žmonių simpatijas. Tačiau žvilgtelėjus į naujausius modelius atrodo, kad gamintojas nusprendė užkariauti ir visą likusį pasaulį.

Garmin Venu

Pažintį su „Garmin“ pasiūlymais pradėkime nuo „Venu“. Šis modelis visų pirma orientuotas į išmaniųjų laikrodžių savininkus. Tai pirmasis „Garmin“ laikrodis su 1,2 colio skersmens liečiamuoju AMOLED ekranu.

Įpratome matyti, kad „Garmin“ prietaisai turi mažesnės raiškos ekranus, tačiau „Venu“ griauna šiuos stereotipus, siūlydamas net 390 x 390 taškų raišką – vieną didžiausių rinkoje. Nežiūrint šios naujovės, laikrodžio darbo laikas neturėtų labai nukentėti, lyginant su ankstesniais energiją taupančiais modeliais. Pasak gamintojo, „Gamin Venu“ be papildomos įkrovos išgyvens iki 5 dienų, o su įjungtu GPS imtuvu ir muzikos grotuvu veiks 6 valandas.

„Venu“ palaiko „Garmin Pay“ bekontakčius mokėjimus, rodo į telefoną atkeliaujančius programėlių pranešimus, turi su „Spotify“ draugaujančią muzikos saugyklą ir, aišku, yra apginkluotas įspūdingu sportinių funkcijų bei virtualių treniruočių rinkiniu:

„Venu“ viduje sumontuotas GPS imtuvas, optinis širdies pulso bei kūno energijos lygio matuokliiai. Šis laikrodis rodo deguonies kiekį kraujyje ir įspėja, kai organizmui ima trūkti vandens. Maža to, šių metų „Garmin“ laikrodžiai taip pat stebi kvėpavimo ritmą tiek aktyvių treniruočių, tiek ir miego metu.

Keturiais skirtingų spalvų korpusais pasipuošusį „Venu“ TECHNORAMA parduotuvėse išvysime jau ketvirtame šių metų ketvirtyje. Orientacinė kaina – 389 eurai.

Garmin Vivoactive 4 ir 4S

„Vivoactive“ serija gerokai patobulėjo, lyginant su savo pirmtakais. Pirkėjams „Garmin“ pasiūlys du dydžius: 40 mm („Vivoactive 4S“) ir 45 mm („Vivoactive 4“). Dėl integruoto GPS šią seriją ypač pamėgo bėgikai.

Lyginant galimybes „Vivoactive 4“ ir 4S niekuo nesiskiria nuo „Venu“ modelio, tačiau jie neturi AMOLED ekranų. Tai teigiamai atsiliepia baterijos darbo laikui. „Vivoactive 4“ išmaniojo laikrodžio režimu be įkrovos išgyvena net iki 8 dienų, o „Vivoactive 4S“ – septynias. Įjungus GPS ir muzikos grotuvą, „Vivoactive 4“ rezultatai susilygina su „Venu“ (6 valandos). „Vivoactive 4S“ nuo jų nedaug atsilieka ir pasimatymą su krovikliu paskiria po 5 valandos.

Orientacinė šių gražuolių kaina – 307 € (40 mm) ir 338 € (45 mm).

Garmin Vivomove 2019

Desertui pasilikome hibridinių „Vivomove“ laikrodžių seriją. Šie ciferblatus turintys modeliai skirti tiems, kurie vertina tradicinę išvaizdą, bet negali apsieiti be išmaniojo laikrodžio funkcijų.

Lyginant su ankstesne laida, 2019 m. „Vivomove“ patobulėjo bene labiausiai iš visų „Garmin“ laikrodžių.

„Garmin“ siūlo net 15 „Vivomove“ variantų, kuriuos galima sugrupuoti į keturias mini serijas:

  • „Vivomove 3S“ – pats mažiausias 39 mm dydžio modelis su auksiniais ir sidabriniais nerūdijančiojo plieno variantais.
  • „Vivomove 3“ – pats didžiausias 44 mm – juodas arba sidabrinis – nerūdijančiojo plieno modelis.
  • „Vivomove Style“ – keturi 42 mm dydžio variantai, pagaminti iš aliuminio.
  • „Vivomove Luxe“ – taip pat 42 mm dydžio su nerūdijančiojo plieno korpusu. Šis brangiausias modelis siūlo net penkis įvairių spalvų ir dirželių derinius.

„Vivomove 3“ ir 3S turi po vieną paslėptą nespalvotą AMOLED ekranėlį, o „Style“ ir „Luxe“ serijos – du spalvotus ekranus. Be to, „Style“ aprūpintas „Gorilla Glass“, o „Luxe“ – dar atsparesniu safyro kristalo stikliuku.

2019 m. „Vivomove“ gali pasigirti funkcijomis, daugelio kurių anksčiau hibridiniuose laikrodžiuose neteko matyti: pulso, deguonies, kūno energijos matuoklis, drauge su telefonu veikianti GPS funkcija… Tačiau mus labiausiai pradžiugino „Garmin Pay“. Anksčiau hibridinių laikrodžių vartotojams bekontakčiai mokėjimai išvis nebuvo prieinami. O dabar, kai „Garmin Pay“ funkciją mūsų šalyje pradėjo palaikyti „Swedbank“, „Vivomove“ tapo ypač patraukliu pasiūlymu daugeliui Lietuvos vartotojų.

Naujoji „Vivomove“ serija parduotuvių lentynas pasieks dar šiais metais. Skirtingi modeliai turėtų kainuoti 256 iki 512 eurų.

COMMENTS