IFA 2018: Garmin Vivosmart 4 – apyrankė, kuri sužavėjo moteris

IFA 2018: Garmin Vivosmart 4 – apyrankė, kuri sužavėjo moteris

Dar neseniai išmaniąsias apyrankes matydavote vien ant sportininkų ir ypač aktyvų gyvenimo būdą išpažįstančių žmonių rankų. Dabar jas nešioja daugelis, nes tai puikus pagalbininkas ir patarėjas kiekvienam, besirūpinančiam savo sveikata. Gamintojai labai greitai reaguoja į pasikeitusius vartotojų poreikius. Todėl „Garmin“ IFA 2018 parodoje pristatė būtent tokiems žmonėms skirtą apyrankę „Vivosmart 4“.

„Garmin Vivosmart 4“ – tai elegantiška, idealiai prie riešo priglundanti ir vandens nebijanti išmanioji apyrankė, kuri leidžia kiekvienam sekti savo fizinio aktyvumo lygį. Ji skaičiuoja per dieną nueitus žingsniu bei įveiktus kilometrus, matuoja pulsą ir stebi miego eigą, o, be to, informuoja apie skambučius ir gautas žinutes.

Viena svarbiausių priežasčių, kodėl „Garmin Vivosmart 4“ patraukė mūsų dėmesį – tai nedidė kaina. Tačiau gamindami šį modelį dizaineriai nesistengė taupyti. Jiems pavyko sukurti labai simpatiškai atrodantį aksesuarą, kuris iš karto susilaukė moteriškos parodos lankytojų dalies dėmesio.

Apyrankės dizainas

Pirmas dalykas, kuris krinta į akis, kai paimate „Garmin Vivosmart 4“ į rankas, tai apyrankės dydis. Ji mažytė, liekna ir lengva. Apyrankė taip jaukiai priglunda prie riešo, kad apie ją prisimenate tik tada, kai į savo telefoną gaunate naują pranešimą arba kyla noras sužinoti, kiek žingsnių jau nuėjote per dieną.

Naujoji „Garmin“ yra atspari dulkėms ir vandeniui. Su ja galite plaukioti baseine, vaikščioti, bėgioti ir važinėtis dviračiu. Apyrankės sagtis atrodo labai tvirta, todėl galite būti ramūs, kad apyrankės nepamesite nei treniruotės, nei kasdienės rutinos metu.

Korpuso galinėje sienelėje sumontuotas pulso matuoklis. Jis registruoja širdies ritmo pokyčius bei leidžia tiksliai suskaičiuoti sudegintas kalorijas.

„Vivosmart 4“ turi nedidelį vertikalų juodai baltą OLED ekraną. Vienu metu jame telpa vos kelios raidės ar simboliai. Tačiau valdymo aplinka buvo sukurta taip, kad visą reikalingą informaciją galėtumėte priimti akimirksniu.

Apyrankės valdymas

„Garmin Vivosmart 4“ valdoma pirštų prisilietimais. Norėdami pažadinti apyrankę, bakstelėkite ekraną du kartus. Braukdami į viršų arba galite pamatyti surinktus statistinius duomenis, pavyzdžiui, širdies pulsą, nueitus žingsnius ar organizmo energijos likutį. Paspaudus pirštu ir palaikius kelias sekundes išsiskleidžia meniu su veiklos rūšių sąrašu. Jis pravers tada, kai norėsite užfiksuoti įvairių tipų treniruotėse sukauptą fizinį krūvį. „Vivosmart 4“ moka stebėti įvairias veiklos rūšis: ėjimą, bėgimą, plaukimą, netgi jogos ir raumenų tempimo pratimus.

Naudingos funkcijos

„Garmin“ reikia pagirti už naudingus ir įdomius savo sveikata besidomintiems žmonėms skirtus įrankius. Išmanioji apyrankė ne tik matuoja širdies pulsą, bet ir fiksuoja per dieną sukaupto streso lygį (su juo galite kovoti naudodami atpalaiduojančio kvėpavimo programėlę) ir atlieka vadinamąjį „VO2 Max“ tyrimą, kuris nustato organizmo fizinės parengties lygį, atsižvelgdamas į deguonies įsisavinimo greitį. Bene įdomiausias rodiklis „Body Battery“ – kūno baterija. Jis informuoja apie organizmo energijos likutį. Pavyzdžiui, jei naktį mažai miegojote, kūno baterija bus beveik išsikrovusi ir pasipildys tik tada, kai atsipalaiduosite ir gerai pailsėsite.

Naujoji apyrankė taip pat atidžiai stebi miego eigą: lengvo, gilaus ir neramaus miego fazes, judesius miego metu, širdies pulsą bei deguonies kiekį kraujyje. Visus fizinio aktyvumo ir poilsio parametrus galima sekti be pertraukų. Viduje esančios baterijos pakanka net 7 paroms, todėl naktį apyrankės jums nereikės nusiimti.

„Garmin Vivosmart 4“ neblogai atstos ir išmanųjį laikrodį. Ši apyrankė palaiko bevielį „Bluetooth“ ryšį ir naudoja jį bendraudama su išmaniuoju telefonu. Todėl ekranėlyje matysite socialinių tinklų pranešimus, laiškų antraštes, skambučius ir draugų žinutes. Apyrankė taip pat leidžia per nuotolį valdyti telefono muzikos grotuvą, netgi rodo naujausią orų prognozę.

Išvados

„Garmin Vivosmart 4“ – nebrangi, lengva, patogi ir universali apyrankė. Dėl puikios išvaizdos ji spėjo tapti moterų numylėtine dar nepasiekusi parduotuvių lentynas. „Garmin“ pažadėjo, kad ji tai padarys dar iki šių metų pabaigos.

 

COMMENTS