IFA 2017 topai: veiksmo kamera „Sony RX0“

IFA 2017 topai: veiksmo kamera „Sony RX0“


Naujausia kaina: €

Sprendžiant pagal išvaizdą, ši SONY veiksmo kamera ankstesniame gyvenime buvo seifu! Apie tai, kad ji nebijo ne tik dulkių, smūgių ar vandens net nesinori nieko rašyti. Tai visiškai neužmušamas įrenginys, kuriam tikriausiai nieko neatsitiktų net tada, kai ant šios kameros užvažiuotų tankas!

Tai, kas įmontuota šio įrenginio viduje, mus nustebino ne mažiau nei jo išorė. Tai pirmoji veiksmo kamera su 1 colio įstrižainės jutikliu. Panašūs naudojami kokybiškiausiuose fotoaparatuose ir televizijai skirtose vaizdo kamerose!

SONY RX0 visiškai nekompleksuoja prieš kitus konkurentus. Ji nesivaiko nereikalingų naujovių, o tai ką daro, stengiasi daryti geriau už kitus. Įrenginys turi „ZEISS Tessar T“ 24 mm objektyvą. Kitoje korpuso pusėje – 1,5 colio įstrižainės ekranėlis. Į viduje įstatytą „microSD“ atminties kortelę RX0 gali filmuoti „Full HD“ raiška. Norint daryti 4K filmus, teks vaizdą įrašinėti į išorinį įrenginį, kurį prijungsime HDMI jungtimi. Be to, ši SONY kamera moka įamžinti sulėtintą vaizdą. Ji filmuojamas 960 kadrų per sekundę greičiu.

SONY RX0 – tai ne tik veiksmo kamera. Dėl didelio ir greito jutiklio ji labai nesunkiai atstoja kokybišką fotoaparatą, užimdama labai nedaug vietos kuprinėje.

COMMENTS