IFA 2017 topai: skalbyklė „Samsung Quick Drive“

IFA 2017 topai: skalbyklė „Samsung Quick Drive“

Daugelis mūsų skaitytojų tikriausiai mano, kad skalbyklė – ne pats įdomiausias prietaisas pasaulyje. Tačiau neabejojame, kad perskaitę apie naująsias „Samsung QDrive“ skalbykles, tikrai pakeisite savo nuomonę.

„QDrive“ siūlo kai ką įspūdingo! Ji leidžia dvigubai sutrumpinti skalbimo laiką. Tai reiškia, kad vidutinė šeima per metus sutaupys net 10 dienų ir šį laiką galės praleisti kur kas įdomiau, nei skalbdama drabužius.

Pasidarė įdomu, kaip „Samsung“ pavyko tai pasiekti? Paslaptis slypi patobulintame skalbyklės būgne. Jo gale esantis diskas skalbimo metu sukasi priešinga kryptimi ir sukuria galingą dinaminį efektą, kuris priverčia skalbinius judėti trimatėje erdvėje. Todėl gerokai padidėja skalbimo efektyvumas.

Nauja technologija puikiai pasiteisina ir skalbiant gležnus audinius. Pasirinkus tokiems skalbiniams pritaikytą programą būgnas lieka savo vietoje, o galinis diskas sukasi atkartodamas skalbimui rankomis būdingus judesius.

„Samsung QDrive“ skalbyklę galima valdyti išmaniąją programėle. Jutikliai analizuoja skalbinių užterštumo lygį ir iš specialios talpos parenka optimalų skalbimo priemonių kiekį.

COMMENTS