IFA 2017 topai: išmanusis telefonas „Samsung Galaxy Note8“

IFA 2017 topai: išmanusis telefonas „Samsung Galaxy Note8“

„Galaxy Note8“ pasirodymo laukėme ilgai ir nekantriai. Juk šis įrenginys pretenduoja į pačio geriausio išmaniojo telefono titulą! „Galaxy Note“ serijos telefonas „prisijaukina“ savo šeimininką visiems laikams. Kartą pabandęs nebegali „perlipti“ ant jokio kito „ragelio“.

Kur slypi „Galaxy Note8“ paslaptis? Ieškant atsakymo žvilgsniai nukrypsta į „ S Pen“ rašiklį, kuris „slepiasi“ korpuso viduje. Juo labai patogu rašyti ir piešti. „Note8“ netgi leidžia išsaugoti animuotus užrašus ir siųsti juos savo draugams.

„Note 8“ turi milžinišką 6,3 colių ekraną, kuris beveik prilygsta nedidelei planšetei. Nežiūrint ekrano matmenų, telefonas patogiai guli rankoje. Korpusas – labai plonas ir turi glotniai užapvalintus kraštus. Ekrano šonuose praktiškai nėra jokių kraštelių. Kaip ir „Galaxy S8“ serijos modeliai „Note 8“ rodo 18,5:9 proporcijų vaizdą. Labai patogu žiūrėti filmukus ir dirbti dviem programomis vienu metu.

„Note8“ apginkluotas dviguba kamera su dviem 12 megapikselių jutikliais. Jie turi skirtingo židinio nuotolio objektyvus, todėl fiksuoja šiek tiek kitokį vaizdą. Tai gerokai praplečia fotografavimo galimybes. Galime nesunkiai aprėpti visai šalia mūsų esančius objektus ir fotografuoti toli esantį vaizdą. Fotoaparatas puikiai nustato vaizdo ryškumą ir švelniai sulieja foną, išryškindamas svarbiausias kadro vietas.

COMMENTS