IFA 2017 topai: hibridinis kompiuteris „ACER Switch 7“

IFA 2017 topai: hibridinis kompiuteris „ACER Switch 7“

Šių metų IFA parodoje mus nustebino ypač gausi hibridinių kompiuterių pasiūla. Šie modeliai atstoja planšetes bei nešiojamuosius kompiuterius ir puikiai tinka visais gyvenimo atvejais. Iš daugybės skirtingų prietaisų norėtųsi išskirti „ACER Switch 7“. Jis ypatingas tuo, kad turi atskirą vaizdo plokštę „Nvidia GeForce MX15“. Todėl šiuo įrenginiu galima patogiai kurti filmukus ar redaguoti nuotraukas.

„ACER Switch 7“ – plonas ir lengvas įrenginys. Jis sveria vos 1,15 kg. Už tai turėtume padėkoti aštuntosios kartos „Intel Core“ serijos procesoriams, kurie yra gerokai galingesni už savo pirmtakus, bet suvartoja lygiai tiek pat elektros energijos, kiek praėjusiais metais pristatyti lustai.

ACER inžinieriai padirbėjo iš peties. „Switch 7“ – tai pirmas hibridinis kompiuteris pasaulyje, kurio aušinimui nereikalingi ventiliatoriai. Procesorių ir vaizdo plokštę aušina dviguba „Dual LiquidLoop“ sistema. Ją sudaro uždarais vamzdeliais tekantis skystis.

„ACER Switch 7“ turi patogų atlenkiamą stovelį ir nuimamą magnetinę klaviatūrą. 13,5 colio įstrižainės liečiamasis IPS ekranas rodo detalų 2256 x 1504 taškų raiškos vaizdą. „Windows 10“ operacinę sistemą turintį kompiuterį galima valdyti ne tik pele ar pirštais, bet ir kompanijos „Wacom“ sukurtu rašikliu, atpažįstančiu net 4096 paspaudimo lygius. Be to, yra ir pirštų atspaudų skaitytuvas, leidžiantis atrakinti prietaisą vienu prisilietimu.

COMMENTS