IFA 2017 topai: elektrinė šluota „Samsung PowerStick Pro“

IFA 2017 topai: elektrinė šluota „Samsung PowerStick Pro“

Pasaulyje yra nedaug elektrinių šluotų-siurblių, kurie sukeltų tiek emocijų, kiek naujasis „Samsung PowerStick Pro“. Moteris jis žavi savo galimybėmis, o vyrus – išvaizda. Tik pažiūrėkite į šį gražuolį. Juk jis labiau primena „Žvaigždžių karų“ ginklus, nei tradicinius namų apyvokos daiktus!

Šepečio šone yra mygtukas, kurį paspaudus įrenginio rankena persilenkia pusiau, leisdama išvalyti po žemais baldais esančius nešvarumus. Nuėmus ilgą vamzdį „PowerStick Pro“ pavirsta lengvu rankiniu siurbliu.

Naujasis „Samsung“ gaminys turi 32,4 V bateriją, kurios pakanka 40 darbo minučių. Jis aprūpintas net penkiais skirtingais antgaliais, leidžiančiais kovoti su dulkėmis pačiose įvairiausiose situacijose. Galime būti ramūs, kad priedai neišsibarstys po visus namus: jiems numatyta vieta ant sienos tvirtinamame siurblio laikiklyje.

Siurblys gali pasigirti net 150 W galia. Tai pavyko pasiekti sukūrus visiškai naują motorizuotą grindų valymo antgalį. Jis turi du cilindro formos šepečius, kurie sukasi skirtingomis kryptimis, nukreipdami visus nešvarumus į patį antgalio vidurį, kur jie yra lengvai įtraukiami į vidų.

COMMENTS