Huawei Mate 10 | Mate 10 Pro: Du išmanieji „flagmanai“

Huawei Mate 10 | Mate 10 Pro: Du išmanieji „flagmanai“


„Huawei Mate 10 Pro“ kaina: €

Ko reikia idealiam išmaniajam telefonui? Puikaus ekrano, galingo procesoriaus, įspūdingo dizaino, kokybiško fotoaparato ir, aišku, talpios baterijos. Naujieji „Mate“ serijos „rageliai“ turi viską, apie ką svajoja kiekvienas išmaniojo telefono savininkas… Ir net šiek tiek daugiau.

Iš pirmo žvilgsnio „Huawei Mate 10“ ir „Mate 10 Pro“ atrodo labai panašiai, tačiau šie įrenginiai gerokai skiriasi vienas nuo kito. „Mate 10 Pro“ yra šiek tiek lengvesnis, plonesnis ir ilgesnis. Be to, jis nebijo dulkių ir vandens. Jame įmontuotas panoraminis 6 colių (15,25 cm) įstrižainės AMOLED ekranas, rodantis 2160 x 1080 taškų raiškos vaizdą. „Mate 10“ turi šiek tiek mažesnį 5,9 colio (15 cm) įstrižainės IPS ekraną. Jis išlaikė tradicines 16:9 kraštinių proporcijas ir gali pasigirti didesne 2560 x 1440 taškų raiška. Šis modelis taip pat aprūpintas ausinių ir atminties kortelių lizdais, kurių nerasime „Mate 10 Pro“. Skiriasi ir pirštų atspaudų skaitytuvo vieta: „Mate 10“ jis įmontuotas ekrano apačioje, o „Mate 10 Pro“ – galinėje korpuso sienelėje.

Naujieji „Huawei Mate 10“ ir „Huawei Mate 10 Pro“

Abu telefonai pasipuošė stiklo korpusais. Jų viduje pakako vietos ypač talpioms 4000 mAh baterijoms. Jos be papildomos įkrovos turėtų išlaikyti net dvi paras.

„Mate 10“ serijos įrenginiai turi dvigubus fotoaparatus su spalvotais 12 megapikselių ir nespalvotais 20 megapikselių jutikliais. „Huawei“ savo kameras aprūpino kompanijos „Leica“ sukurta optika ir optine vaizdo stabilizavimo sistema, kuri naudojama su spalvotu jutikliu. Fotoaparatui talkina „Kirin 970“ procesorius su dirbtinio intelekto moduliu. Jis sugeba atpažinti fotografuojamą ar filmuojamą vaizdą ir parenka tinkamiausius nustatymus.

 

Senesnis straipsnis

COMMENTS