HTC Vive: nevaržoma judesio laisvė

HTC Vive: nevaržoma judesio laisvė


Naujausia kaina: €

 

Iš pirmo žvilgsnio gali pasirodyti, kad VR akiniai panašūs vieni į kitus. Tačiau užtenka kartą išbandyti „HTC Vive“, kad nebekiltų jokių abejonių – jie patys geriausi!

Ko reikia norint pasinerti į virtualų pasaulį? „HTC Vive“ atveju – pakankamai galingo kompiuterio su „Intel i5-4590“ ar spartesniu procesoriumi, bent 4 GB darbinės atminties ir „NVIDIA GeForce GTX 1060“ arba „AMD Radeon RX 480“ vaizdo plokšte. O taip pat – daug laisvos vietos kambaryje. Mat dėvėdami šiuos akinius galime laisvai judėti po virtualią erdvę.

HTC Vive“ – tai iš penkių dalių sudarytas virtualios realybės komplektas. Jis leidžia ne tik pamatyti tikrovėje neegzistuojančią aplinką, bet ir paliesti, pakelti ir naudoti joje esančius daiktus.

Patys akiniai sveria 555 g ir patogiai priglunda prie galvos. Vis dėlto svoris yra pakankamai didelis, todėl jų nerekomenduojama dėvėti jaunesniems nei 12 metų vaikams.

htc_vive_2
HTC Vive“ rodo vaizdą 110° kampu. Jis atkuriamas pastoviu 90 Hz dažniu, todėl vaizdas išlieka sklandus ir niekada netrūkčioja. Akinių raiška siekia 2160 x 1200 taškų, todėl pavienius taškelius įžiūrėti bus sunku.

Vaizdui talkina 7.1 garso sistema. Prie akinių prijungę ausines, visiškai susiliejame su virtualia aplinka. Priekyje įmontuota vaizdo kamera, leidžia nenusiėmus akinių bet kuriuo metu žvilgtelėti, kas vyksta aplink. Be to, prieš akis matome kelią pastojančių kliūčių siluetus.

HTC_Vive_3

Puikūs valdymo pulteliai

Keliaudami į virtualią realybę apsiginkluojame dviem pulteliais. Jie pasižymi labai aukštu tikslumu. Jie lengvi, bet pagaminti iš smūgiams atsparių medžiagų. Įkrautos baterijos pakanka maždaug 5 valandoms. Pulteliai reaguoja į virtualius objektus. Pavyzdžiui, tempdami lanką jaučiame tikrą pasipriešinimą!

Geriau vieną kartą pamatyti!

Virtualių pramogų kūrėjai pristatė per 100 įvairiausių žaidimų, skirtų „HTC Vive“ akiniams. HTC daug dėmesio skiria vaikams. Pamatyti, kaip veikia VR akiniai ir išbandyti virtualią realybę galima užsukus į TECHNORAMA parduotuvę, esančią Klaipėdoje, Taikos pr. 39.

COMMENTS