HTC U11: ką galima išspausti iš telefono?

HTC U11: ką galima išspausti iš telefono?


Naujausia kaina: €

Pirmasis dalykas, kurį padarėme bandydami HTC U11, tai spustelėjome jo korpuso kraštus. Mat šis įrenginys reaguoja ne tik į pirštais liečiamą ekraną, bet ir į paspaudimus, kai laikome telefoną savo delne. Tokiu būdu galima įjungti fotoaparatą, atidaryti dažniausiai naudojamas programėles, pavyzdžiui, „Facebook“ ar „YouTube“, ir naudoti įvairias jų funkcijas. Nors ši galimybė pradžioje mums pasirodė kiek egzotiškai, tačiau greitai prie jos įpratome, o paskui stebėjomės, kai ji neveikė kitų gamintojų telefonuose.

HTC U11 korpusas padengtas medžiaga, kurią gamintojas vadina skystuoju stiklu. Jo daugiasluoksnė struktūra sukuria stebinamą trimatį efektą. 5,5 colio (14 cm) įstrižainės 2560 x 1440 taškų raiškos ekraną dengia stiklas su užapvalintais kraštais, susiliejančiais su korpuso siluetu.

Šis telefonas labai patiks muzikos gerbėjams. Jis turi puikią garso sistemą „HTC USonic“ su aplinkos triukšmo slopinimo sistema. Ji prisitaiko prie individualių kiekvieno žmogaus klausos ypatybių ir sugeba atkurti nesuspaustus „Hi-Res“ muzikos failus, kurie skamba lygiai taip pat gerai kaip garso įrašų studijoje.

COMMENTS