HTC 10: naujas išmanusis „flagmanas“

HTC 10: naujas išmanusis „flagmanas“


Naujausia kaina: €

 

HTC 10 spinduliuoja solidumu – atrodo, kad rankose laikome vientisą metalo grynuolį. Malonu stebėti, kaip saulės spinduliuose blizga skirtingos korpuso briaunos. Visos dalys pagamintos iš kokybiško metalo ir suderintos kaip šveicariškame laikrodyje.

Korpuso priekyje spindi 5,2 colio įstrižainės „Quad HD“ (2560 x 1440 taškų) raiškos „Super LCD“ ekranas. Spalvos – tikslios ir ryškios, nevargina akių. Nustebino iš HTC sklindantis garsas, prisotintas sodriais ir galingais tonais. Apačioje įmontuotas žemų ir vidutinių dažnių garsiakalbis, aukšti grasai sklinda „ragelio“ ertme, esančia virš ekrano. Dar įspūdingesnė garso kokybė pasigirsta užsidėjus ausines. HTC 10 – vienas iš nedaugelio telefonų, turinčių atskirą ausinių stiprintuvą. Jis sugeba kokybiškai groti aukštos raiškos garso failus, perteikiančius subtiliausias muzikos kūrinio detales.

Telefone yra 12 megapikselių fotoaparatas su šviesiu F/1.8 objektyvu, stabilizavimo bei lazerinio fokusavimo sistemomis.

HTC nenusileidžia konkurentams ir spartos rungtyje. Jame įmontuotas galingas „Snapdragon 820“ procesorius, „Adreno 550“ grafinė posistemė ir 4 GB darbinės atminties lengvai „veža“ visas bandytas programas ir 3D žaidimus. Vidinę 32 GB atmintį galima praplėsti įstačius „micro SD“ atminties kortelę. Telefone įdiegta naujausia „Android 6“ operacinės sistemos versija ir „HTC Sense“ valdymo aplinka, kuri nedaug skiriasi nuo standartinės „Android“ išvaizdos. 3000 mAh baterija išlaikė visą dieną net intensyvaus bandymo metu.

COMMENTS