„HP Spectre 13“ – plonas, bet galingas nešiojamasis kompiuteris

„HP Spectre 13“ – plonas, bet galingas nešiojamasis kompiuteris


Kaina: €

„Spectre 13“ – vienas gražiausių kompiuterių, kokį kada nors teko matyti! Mes išbandėme šį HP kūrinį ir sužinojome, ką jis sugeba.

„Spectre 13“ sveria vos 1,11 kg ir yra tik 10,4 mm storio, tačiau realybėje susidaro įspūdis, kad jis dar plonesnis ir lengvesnis!

Naujasis HP modelis atrodo įspūdingai. Jo korpusą puošia atsinaujinęs kompanijos logotipas ir niekur kitur nematyti dizaino sprendimai. Didžiausią įspūdį mums paliko blizgantys vario elementai. Tokius iki šiol galėdavome išvysti tik juvelyriniuose dirbiniuose klasikiniuose laikrodžiuose!

Korpuso gale – trys sparčios „USB Type-C“ jungtys, prie kurių galima prijungti maitinimo laidą, monitorius bei kitus išorinius įrenginius

Korpuso gale – trys sparčios „USB Type-C“ jungtys, prie kurių galima prijungti maitinimo laidą, monitorius bei kitus išorinius įrenginius

Visu greičiu pirmyn!

Iš kitų lengvų ir plonų nešiojamųjų kompiuterių „HP Spectre 13“ išsiskiria savo sparta. Mat šiame įrenginyje naudojamas ne apkarpytas „Intel Core M“ serijos lustas, o visavertis „Intel Core i5-6200U“ procesorius, kurį paprastai galima sutikti gerokai galingesniuose nešiojamuosiuose kompiuteriuose. Sparčiam procesoriui gėdos nedaro ir kiti komponentai – ypač spartus 256 GB talpos judančių dalių neturintis SSD diskas su PCIe jungtimi bei 8 GB darbinės atminties.

Kaip galingi komponentai atsiliepia kompiuterio darbo laikui? O gi praktiškai niekaip! Bandymų metu „Spectre 13“ baterija be papildomo įkrovimo išgyvendavo nuo 7 iki 8,5 valandos.

Ploname „HP Spectre 13“ korpuse įmontuota patogi klaviatūra

Ploname „HP Spectre 13“ korpuse įmontuota patogi klaviatūra ir kokybiška „Bang & Olufsen“ garso sistema

Jokių kompromisų!

Įrenginyje įmontuotas puikus 13,3 colių „Full HD“ (1920 x 1080 taškų) IPS ekranas, kurį nuo smūgių ir įbrėžimų saugo visą korpuso plotą užimanti grūdinto „Gorilla Glass“ stiklo danga. Kompiuterio gale rasime net „3 USB Type-C“ jungtis, prie kurių galima prijungti ne tik maitinimo laidą ar išorinius USB įrenginius, bet ir 2 ypač sparčią „Thunderbolt“ jungtį naudojančius prietaisus, pvz., 4K raiškos monitorių.

Kitas „Spectre 13“ privalumas – patogi klaviatūra. Tarpai tarp klavišų yra pakankamai dideli, todėl rašydami darome mažiau klaidų. Pirštų pagalvėlės gerai junta kiekvieną mygtuko paspaudimą, Nors ploname korpuse jie juda vos 1,3 milimetro intervalu, sunku atsikratyti jausmo, kad spausdiname absoliučiai standartine klaviatūra.

Kitas dalykas, kurio nelabai tikėjomės iš plono kompiuterio – tai kokybiškas garsas. Tačiau bandymai greitai išsklaidė mūsų abejones. „Bang & Olufsen“ sukurta garso sistema su keturiais garsiakalbiais užtikrina pakankamai sodrų skambesį, kuriam netrūksta erdvės pojūčio.

COMMENTS