Hitachi R-V610 šaldytuvas – tikras japonų milžinas

Hitachi R-V610 šaldytuvas – tikras japonų milžinas

Tokį gigantą norėtų turėti kiekvienas! Tai didelis, našus ir ekonomiškas įrenginys. TECHNORAMA papasakos, ką sugeba šis gigantas.


„Hitachi R-V610“ reikia pamatyti savo akimis! Šis šaldytuvas su viršuje įmontuotu šaldiklio skyriumi yra 1,76 metro aukščio ir 74,5 centimetrų gylio. Sunku atplėšti akis nuo 85,5 centimetrų pločio durų. Jos platesnės už standartines kambario duris. Nors per vidurį vertikaliai nutįsęs metalinio korpuso reljefas jas vizualiai padalija perpus, atrodo, kad atidarę šaldytuvą, galėsime įžengti į jo vidų. Naudinga įrenginio talpa siekia net 510 litrų: šaldiklis užima 145 litrus, o šaldytuvo zonos erdvė – 365 litrai.

Ekonomiškas bešerkšnis vėsinimas

Šaldytuve įmontuotas inverterinis kompresorius ir dviguba vėsinimo sistema su dviem ventiliatoriais, savarankiškai aptarnaujančiais šaldytuvo ir šaldiklio skyrius. Skirtingai nei tradiciniuose šaldytuvuose, kompresorius nedideliu pajėgumu dirba nuolatos, greitai reaguodamas į menkiausius temperatūros pokyčius, kurie atsiranda atvėrus duris ar įdėjus šilto maisto. Prietaiso generuojamas šaltis yra tolygiai paskirstomas po visą erdvę. Todėl šaldytuve ir šaldiklyje nebūna vandens kondensato, nesusidaro šerkšnas ir ledo kristalėliai.

Patikima šilumos izoliacija garantuoja itin mažus šilumos nuostolius. Šaldytuvas gali veikti normaliu režimu net tada, kai aplinkos temperatūra pasiekia 60°C.

Greitą ir efektyvų maisto produktų atvėsinimą šaldiklyje užtikrina skyriaus priekyje ir gale įmontuotos ventiliacijos ertmės, laiku pristatančios atvėsintą orą ten, kuri jo labiausiai tuo metu reikia.

Inverterinio kompresoriaus ir dvigubos vėsinimo sistemos derinys drauge su patikima šilumos izoliacija užtikrina mažas elektros sąnaudas. Todėl „Hitachi“ šaldytuvui suteikta A++ energijos efektyvumo klasė.

Talpus, patogus ir švarus

Šaldytuvo lentynėlės pagamintos iš grūdinto stiklo. Jos nesibraižo ir gali išlaikyti sunkius indus. Lentynėlių kraštai apsaugoti plastiko profiliu, kuris neleidžia po šaldytuvą pasklisti netyčia ištekėjusiems skysčiams. Durelių nišose įstatytos gilios dėtuvės, į kurias nesunkiai sutalpinsime didelius butelius ar maisto produktų pakuotes.

Šaldiklyje rasime talpą, skirtą ledo gamybai. Su šia užduotimi jis susidoroja per 80 minučių, t.y. beveik dvigubai greičiau nei kiti įrenginiai. Šį konteinerį galima patraukti arba išimti, atlaisvinant vietą didelių matmenų maisto produktams.

Daugiausiai TECHNORAMA bandytojų pagyrų sulaukė specializuoti šaldytuvo stalčiai. Pačioje skyriaus apačioje įmontuota ypatingai didelės talpos hermetiška lentyna skirta vaisių ir daržovių laikymui. Čia palaikomas aukštas (apie 90 proc.) oro drėgnumas ir optimali temperatūra neleidžia produktams išdžiūti, suvysti ir sugesti. Skyrelyje yra perkeliama pertvara, kuri leidžia patogiai laikyti skirtingas gėrybes.

Virš daržovių skyrelio įmontuotas universalus stalčius su reguliuojama temperatūra ir mikroklimatu. Slankiklio pagalba galėsime parinkti optimalų laikymo režimą, pritaikytą mėsos, žuvies produktams bei sūriui arba daržovėms. Šaldiklyje ir šaldytuve esančių produktų kvapai niekada nesusimaišo. Prietaise įmontuotas „Nano Titanium“ filtras efektyviai išgaudo ore esančias bakterijas ir izoliuoja nemalonius kvapus.

 

Išvados

„Hitachi R-V610“ – puikus pasirinkimas tiems, kuriems reikia didelio, talpaus ir ekonomiško šaldytuvo. Prietaisas išsiskiria įspūdinga išvaizda ir gerai apgalvota maisto produktų laikymo sistema. Šaldytuve naudojamos technologijos rūpinasi, kad maistas ilgai išlaikys savo skonį, šviežumą ir maistines savybes.

COMMENTS