Hitachi R-M700AGPRU4X: šviežiausi vaisiai ir daržovės

Hitachi R-M700AGPRU4X: šviežiausi vaisiai ir daržovės


Naujausia kaina: €

Šis „Hitachi“ šaldytuvas turi dvigubą vėsinimo sistemą su dviem ventiliatoriais, savarankiškai aptarnaujančiais šaldytuvo ir šaldiklio skyrius. Skirtingai nei tradiciniuose šaldytuvuose, inverterinis kompresorius nedideliu pajėgumu dirba nuolatos, greitai reaguodamas į menkiausius temperatūros pokyčius, kurie atsiranda atvėrus duris ar įdėjus šilto maisto. Prietaiso generuojamas šaltis yra tolygiai paskirstomas po visą erdvę. Todėl šaldytuve ir šaldiklyje nebūna vandens kondensato, nesusidaro šerkšno ir ledo kristalų.

„Hitachi R-M700G“ – tai trejų durų šaldytuvas, jo aukštis siekia 177,5 cm. Kairėje šaldytuvo pusėje yra vertikalus šaldiklis. Mums pasirodė, kad „Hitachi“ yra gerokai talpesnis už kitus panašaus dydžio konkurentus. Žvilgtelėjus į technines charakteristikas pasirodė, kad tai tiesa. Naudingas įrenginio tūris siekia net 584 l. Dėl to reikia padėkoti vakuuminėms panelėms, kurios yra itin plonos  ir užtikrina labai gerą šilumos izoliaciją.

Daugiausia mūsų pagyrimų sulaukė apačioje esantis specializuotas šaldytuvo skyrius su trimis stalčiais. Jis pritaikytas vaisiams ir daržovėms laikyti. Čia naudojama netiesioginio vėsinimo sistema ir palaikomas nuolatinis 90 proc. oro drėgnumas. Be to, yra sumontuoti „Nano Titanium“ filtrai, kurie neleidžia sklisti nemaloniems kvapams ir nuolat aprūpina skyrių švariu oru.

Dėl apatiniame skyriuje esančiuose stalčiuose nuolat palaiko didelio drėgnumo vaisiai ir daržovės labai ilgai išlieka švieži

Valdyti šaldytuvo funkcijas galima neatidarant jo durelių. Skydelis su mygtukais ir indikatoriais sumontuotas tiesiai ant veidrodinio durelių paviršiaus. Talpaus šaldytuvo viduje yra buteliams skirta metalinė lentynėlė. Kitos lentynos pagamintos iš grūdintojo stiklo.

„Hitachi R-M700G“ taip pat yra ledukų ir švaraus vandens dalytuvas su 4 l talpa. Į jį vandenį galime pilti tiesiai iš butelio ar filtro, todėl nereikės vargti jungiant šaldytuvą prie vandentiekio.

Naujasis „Hitachi“ šaldytuvas turi automatinį durų atidarymo mechanizmą. Jis suveikia palietus specialų jutiklį. Be to, įrenginys „jaučia“, ar aplink jį yra žmonių. Kai šaldytuvas pasilieka vienas, jo šaldymo sistema persijungia į taupesnį režimą.

COMMENTS