Hitachi R-BG-410: talpus ir ekonomiškas

Hitachi R-BG-410: talpus ir ekonomiškas


Naujausia kaina: €

Nuo veidrodinio „Hitachi R-BG-410“ durelių paviršiaus sunku atitraukti akis! Bendras naudingas įrenginio tūris siekia net 320 l. Viršuje sumontuotas
215 l šaldytuvo skyrius, o apačioje – talpus 105 l šaldiklis, kuris turi hibridinę vėsinimo lentyną su šaltį tolygiai paskirstančia aliuminio plokšte. Ji užšaldo maistą greičiau, todėl ant jos laikoma mėsa išlieka sultinga ir šviežia. Šaldiklyje taip pat yra 25 cm aukščio stalčiai. Į juos lengvai telpa įvairios pusfabrikačių pakuotės.

Atidarę šaldytuvo skyriaus duris išvydome išsitraukiamą „Slide Shelf“ lentyną bei universalų stalčių, skirtą produktams arba daržovėms laikyti. Jo paskirtį galima pakeisti vienu mygtuko spustelėjimu. Čia taip pat yra lentynėlė, skirta iki 1,5 l dydžio buteliams. Duryse esančius stalčiukus galima perstatyti, atsižvelgiant į saugomų maisto pakuočių dydį ir formą.

Kaip ir „Hitachi R-M700G“, šis A++ energijos efektyvumo klasės šaldytuvas „apginkluotas“ dviguba vėsinimo sistema, vidaus temperatūrą nuolat stebinčiu „Eco Thermo Sensor“ jutikliu ir taupiu, tyliu bei ilgaamžiu inverteriniu kompresoriumi.

COMMENTS