Hisense WFEH1014VA – nauja išmanioji skalbyklė

Hisense WFEH1014VA – nauja išmanioji skalbyklė

Kaip žinome, vyrai – ne patys geriausi skalbyklių valdymo specialistai. Tačiau naujosios „Hisense WFEH1014VA“ bandymai, kuriuos mums teko atlikti be moterų pagalbos ir moralinio palaikymo, praėjo daug lengviau nei tikėjomės. Mūsų sėkmės priežastis – labai paprastas „Hisense“ valdymas. Skalbyklėje įmontuotas didelis ir informatyvus ekranas – visos funkcijos pasirenkamos klasikiniu ratuku ir keliais liečiamaisiais mygtukais.

Mums labai pasisekė, kad WFEH1014VA turi automatinę skalbimo priemonių ir minkštiklio dozavimo sistemą. Prietaisas pats parenka reikiamą priemonių kiekį, atsižvelgdamas į skalbimo režimą ir skalbinių kiekį. Todėl kova už švarą prasideda ir baigiasi tuo, kad sukrauname nešvarius drabužius ir pasirenkame reikiamą skalbimo programą.

Būgno durelės atrodo įspūdingai ir labai didelės. Jų varstymą palengvina aukštai esanti rankena. „Hisense“ turi viską, kad patenkintų didelės šeimos poreikius. Skalbyklėje įmontuotas tylus ir ilgaamžis inverterinis variklis. 66 cm gylio įrenginyje yra 10 kg talpos būgnas. Jis lengvai išskalbia ne tik drabužius, bet ir sunkias pagalves ar antklodes. Gręždamas skalbinius jis gali suktis net 1400 sūkių per minutę greičiu.

Skalbyklėje įdiegta „Jet Wash“ technologija, kuri purkšdama į būgną stiprią vandens srovę greičiau ir geriau pašalina įsigėrusius nešvarumus. „Hisense“ priklauso A+++ energijos efektyvumo klasei ir pasižymi labai mažomis elektros ir vandens sąnaudomis.

COMMENTS