Hisense RQ562N4AC1 – ketverių durų šaldytuvas

Hisense RQ562N4AC1 – ketverių durų šaldytuvas


Naujausia kaina: €

Šis „Hisense“ šaldytuvas kaip magnetas traukia žmonių dėmesį. 181 cm aukščio ir 432 l talpos įrenginys turi ketverias dureles, jo korpusas pagamintas iš nerūdijančiojo plieno. Pačiame centre sumontuotas vertikalus valdymo skydelis su LED ekranu. Jame matome skirtingų zonų temperatūrą. Čia galime pasirinkti elektros energijos sąnaudas sumažinantį atostogų režimą ar greitojo maisto produktų užšaldymo funkciją.

Pravėrę šaldytuvo duris išvysime plačias išimamas lentynas, ant kurių sudėsime įvairaus dydžio ir formos produktų pakuotes. Zonos apačioje – du permatomi stalčiai daržovėms su galimybe kiekviename iš jų nustatyti skirtingą drėgnumo lygį. Buteliams, stiklainiams ar smulkiam maistui skirti platūs durelių stalčiai.

Didelis „Hisense“ šaldiklis turi šešis patogius skyrelius. Čia taip pat rasime ledukų generatorių. Šaldiklio stalčiai pagaminti iš tvirto permatomo plastiko, jiems nieko neatsitiks, net jeigu atsiremsime visu savo svoriu. Šaldiklis padalytas į dvi lygias dalis. Dešinėje pusėje įsikūrė „My Fresh Choice“ zona. Joje galima nustatyti nuo –5 °C iki  –18 °C temperatūrą, kuri bus palaikoma nepriklausomai nuo likusiame šaldiklyje pasirinkto darbo režimo.

Šaldytuve įmontuotas labai tylus inverterinis kompresorius. „Hisense“ turi dvigubą „Twin Cooling“ vėsinimo sistemą, savarankiškai dirbančią šaldytuvo ir šaldiklio zonose. „Multi AirFlow“ ventiliacija užtikrina nuolatinį oro cirkuliavimą ir užkerta kelią šerkšnui. Todėl šio šaldytuvo mums niekada nereikės atšildyti.

hisense-rq562n4ac1_2

COMMENTS