Hisense RF697N4ZS2: didelis, patogus ir ekonomiškas

Hisense RF697N4ZS2: didelis, patogus ir ekonomiškas


Naujausia kaina: €

„Hisense RF697N4ZS2“ – tai net ne šaldytuvas, o tikrų tikriausias maisto sandėliukas! Šis įrenginys gali pasigirti milžinišku 417 l talpos šaldytuvo skyriumi ir 119 l šaldikliu.

„Hisense“ korpusas ir durelės pagamintos iš nerūdijančiojo plieno. Be to, šaldytuvas turi masyvias išlenktas rankenas. Toks industrinis dizainas nepadarys gėdos pačiai ištaigingiausiai virtuvei. Šioje apžvalgoje mes papasakosime, ką sugeba naujasis „Hisense RF697N4ZS2“.

Daug vietos maisto produktams

Platus šaldytuvo skyrius įsikūrė viršutinėje įrenginio dalyje. Į jį patenkame pravėrę į abi puses atsidarančias duris. Tai padarius prieš mūsų akis atsiveria trys 80 cm pločio lentynos. Jos pagamintos iš grūdintojo stiklo Tikriausiai vien jų užtektų sutalpinti visiems vidutinio dydžio šeimai reikalingiems produktams. Tačiau tai tik pradžia!

Po lentynomis įdėti du permatomi stalčiai. Juose palaikomas optimalus drėgnumas neleidžia čia esantiems vaisiams ir daržovėms perdžiūti ir nuvysti. Apačioje visą šaldytuvo plotį užima dar vienas stalčius, kurio darbo režimą galime nustatyti patys. Čia 0 °C temperatūroje galima laikyti mėsą arba žuvį, o pasirinkus +5 °C režimą bus sudarytos idealios sąlygos konditerijos gaminiams. Šį stalčių taip pat galima paversti papildoma vaisių ir daržovių sandėliavimo vieta. Šiems maisto produktams geriausiai tinka +3 °C temperatūra.

Šaldytuvo duryse yra daugybė patogių stalčių ir net metalinė lentynėlė, skirta gėrimų skardinėms.

Patogus šaldiklis

Lengvai į priekį ištraukiamas šaldiklio skyrius suskirstytas į tris skirtingos talpos stalčius. Apačioje patogu laikyti ilgai saugoti skirtus produktus, o lengvai prieinamose viršutinėse zonose galėsime sudėti įvairius pusfabrikačius, ledus ir kitas pakuotes.

Per parą šaldiklyje galima atšaldyti 10 kg maisto produktų. Patikima šilumos izoliacija sumažina energijos nuostolius, todėl net dingus elektrai optimali šaldymo temperatūra bus palaikoma net 12 valandų.

„Hisense RF697N4ZS2“ turi didelį ištraukiamą šaldiklį, padalytą į tris stalčius

Daugiau jokio šerkšno!

„Hisense RF697N4ZS2“ naudoja „Total NoFrost“ technologiją su „Multi AirFlow“ ventiliacijos sistema. Ji neleidžia formuotis ledo kristalams, todėl šio šaldytuvo niekada nereikės atšildyti. Įrenginyje įdiegtos „Super Cool“ ir „Super Freeze“ funkcijos. Jos užtikrina greitą ir tolygų produktų atvėsinimą bei atšaldymą. Dėl jų maistas ilgiau išlieka šviežias, nepraranda savo maistinių ir skoninių savybių.

A++ klasės prietaisas vartoja mažai elektros energijos ir veikia labai tyliai. Darbo metu jis skleidžia vos 43 dB triukšmą, kuris nesugebėtų užgožti net už lango čiulbančių paukščiukų.

COMMENTS