Hisense RB400N4EG2: universali virtuvės puošmena

Hisense RB400N4EG2: universali virtuvės puošmena


Naujausia kaina: €

Nors šis šaldytuvas yra mažesnis už kitus mūsų išbandytus „Hisense“ modelius, tačiau jis „apginkluotas“ ne mažiau įspūdingu technologijų ir funkcijų rinkiniu. A++ klasės šaldytuvas turi mums jau gerai pažįstamą „Multi AirFlow“ sistemą. Ji gainioja šaltą orą po visą šaldytuvo tūrį, užtikrina vienodą temperatūrą ir pašalina nereikalingą drėgmę. Todėl, kaip ir kituose mūsų išbandytuose „Hisense“ šaldytuvuose, RB400N4EG2 niekada nepamatysime apledėjusio maisto ar vidinių konstrukcijos elementų.

Įvairius maisto produktus reikia saugoti skirtingoje temperatūroje. Todėl „Hisense“ turi stalčių, kuriame palaikoma 0 °C artima temperatūra ir yra nuolat kontroliuojamas drėgnumas. Čia laikome mėsą, žuvį bei sūrį. Vaisiams ir daržovėms skirtas kitas talpus permatomas stalčius.

Bandymų metu dar kartą įsitikinimome „Super Cool“ ir „Super Freeze“ funkcijų privalumais. Į šaldytuvą įdėtas maistas atvėsinamas ir atšaldomas tikrai labai greitai.

Šaldytuvas akylai stebi menkiausius temperatūros pokyčius ir į juos reaguoja parinkdamas optimalų vėsinimo sistemos darbo režimą. Pamiršus uždaryti šaldytuvo ar šaldiklio dureles arba pradingus elektros energijai, šaldytuvas mums apie tai praneš garsiniu signalu.

Vasarą planuojame ilgesniam laikui išvykti iš namų? Tuomet būtinai įjunkime atostogų režimą. Tada šaldiklis ir toliau veiks įprastu režimu, o šaldytuvo skyrius bus nuolat vėdinamas, palaikant jame 15 °C temperatūrą, kad neatsirastų nemalonių kvapų ir drėgmės.

COMMENTS