Hisense H55U7A: televizorius, kuriam nieko netrūksta!

Hisense H55U7A: televizorius, kuriam nieko netrūksta!

Pasaulio futbolo čempionatas – nebe už kalnų. Todėl pats geriausias laikas atnaujinti savo televizorių. Norite tokio, kuris bus ir nebrangus, ir labai kokybiškas? Atrodo, kad radome patį tinkamiausią kandidatą apsigyventi jūsų svetainėje!

Pastaruoju metu testuojame labai daug palyginti nebrangių televizorių, ir – kuo toliau, tuo labiau – jie mus vis maloniau stebina. Puiki vaizdo kokybė iš privilegijos, pasiekiamos tik brangiausių modelių savininkams, tampa savaime suprantamu standartu.

Prisipažinsime, kad tokių greitų pokyčių televizorių rinkoje mes tikrai nesitikėjome! Tačiau žaibiškas televizorių tobulėjimas ir žemyn riedančios kainos turi akivaizdžią priežastį. Į Europą atėjo nauji gamintojai iš Kinijos, pasiryžę perrašyti nusistovėjusias žaidimo taisykles. Anksčiau jie gamino televizorius garsiausiems pasauliniams prekių ženklams, o dabar nebesikuklina rodyti savo vardą. Ir teisingai daro! Jų rankose – du stipriausi koziriai: pati geriausia kaina ir įspūdinga vaizdo kokybė. Skamba neįtikėtinai? Tuomet paskaitykite mūsų ką tik atlikto 55 colių (139 cm) įstrižainės televizoriaus „Hisense H55U7A“ testo rezultatus!

Naujausia kaina nuo:

Televizorius futbolo čempionatui!

H55U7A – tai naujos „premium“ lygio televizorių serijos „Hisense U7A“ atstovas. Be jo gamintojas siūlo dar du modelius: 50 colių (127 cm) H50U7A ir didžiausią 65 colių (165 cm) H65U7A. Visi televizoriai pasipuošę FIFA 2018 Pasaulio futbolo čempionato atributais. Tai neturėtų stebinti, juk „Hisense“ yra vienas pagrindinių šios sporto fiestos rėmėjų.

Futbolo tema lėmė tolesnę mūsų bandymų kryptį. Nusprendėme išsiaiškinti, ar „Hisense U7A“ iš tiesų taip gerai tinka sporto transliacijoms. Jos kelia televizoriui ypač aukštus reikalavimus. Juk svarbu, kad dinamiškos ir greitos scenos ekrane nepradėtų trūkčioti ar lietis!

Dizainas ir konstrukcija

Pagal kainą šis televizorius lengvai „įsipaišo“ į vidutinės klasės rėmus. Tačiau iš išvaizdos to jokiu būdu nepasakysi. „Hisense U7A“ – solidus įrenginys. Televizorius turi masyvų klasikinės formos stovą. Su juo kontrastuoja ypač plonas ekrano rėmelis. Jei šitaip atrodys bet kurio gamintojo flagmanas, mes jam neturėsime jokių priekaištų!

Televizorius turi 4 HDMI jungtis. Dvi iš jų palaiko 4K raiškos 60 Hz perdavimą, o likusios 4K 30 Hz standartą. Jei turite senų vaizdą atkuriančių įrenginių, jums pravers kompozitinė vaizdo ir garso jungtis. Be to, yra 2 USB lizdai (vienas jų – greitasis USB 3.0).

Valdymo pultelis – tradicinės komponuotės: iš koto neverčia nei išvaizda, nei galimybėmis. Tačiau juo valdyti televizorių paprasta ir patogu. Svarbiausia, kad jame yra atskiri „Netflix“ ir „YouTube“ mygtukai, leidžiantys greitai pasiekti dažniausiai naudojamas programėles!

Išmanioji televizija

Hisense“ turi spartų keturių branduolių procesorius bei VIDAA U išmaniosios televizijos sistemą. Ji leidžia naudotis įvairiausiomis programėlėmis, pavyzdžiui, jau minėtomis „YouTube“, Netflix“ ar „Amazon Video“. Be to, galėsite prisijungti prie socialinių tinklų, leisti išorinėse laikmenose saugomus filmus, nuotraukas bei muziką.

Lyginant su ankstesniais modeliais, gerokai patobulėjo televizorių valdymo aplinka. Ji tapo dar aiškesnė ir paprastesnė. Į ekrane rodomą sąsają galime įkelti ne tik mėgstamas programėles, bet ir dažniausiai žiūrimus TV kanalus. Kiekvienam veiksmui atlikti prireikia ne daugiau nei trijų žingsnių

Tai bent vaizdelis!

O dabar pereikime prie svarbiausio dalyko! Vaizdo kokybės… Jums reikėtų pamatyti mūsų veidus, kai pradėjome šiuos testus. Pradžioje juose pasirodė nuostaba, bet netrukus ją pakeitė susižavėjimas. Savo bandymuose mes naudojame specialius filmukus, kuriuos rodydami dažnai suklumpa net patys geriausi televizoriai. Juose gausu detalių ir daug judančių objektų ir sudėtingų fonų. Taip vienu metu ištestuojami visi televizoriaus komponentai: duomenų pralaidumas, procesoriaus sparta ir darbo kokybė, ekrano taškelių greitaveika…

Tai štai, tikėjomės visko, bet tik ne to, ką išvydome… Dinamiško vaizdo atkūrimo rungtyje „Hisense U7A“ pasirodė ne prasčiau nei tie, kurių kainą puošia dar vienas papildomas nulis! Jei manote, kad sutirštiname spalvas, užsukite į TECHNORAMA parduotuves ir paprašykite, kad konsultantai parodytų šio televizoriaus sugebėjimus.

U7A – tai pats pigiausias 2018 m. laidos 100 Hz matricą turintis televizorius, kokį galima įsigyti Lietuvoje! Tai reiškia, kad vietoje vieno kadro, kurį spėja sugeneruoti tradiciniai 50 Hz modeliai sugeba parodyti du. Greitam ekranui talkina spartus procesorius. Kad ir kiek bandėme atrasti kakliuką, kuriame galėtų užsikimšti duomenys, mums taip ir nepavyko. Vaizdas išliko pavydėtinai sklandus ir detalus.

Atskirai norėtųsi išskirti gerą detalumą. 4K raiškos vaizdas atrodo puikiai. Ypač, jei jis palaiko HDR standartą. Tuomet dar stipriau išryškėja tamsiausiose ir šviesiausiose kadro vietose esančios detalės. Juoda spalva atkuriama tolygiai, tad nors televizorius ir nepasiekia maksimalios juodumos, sukuriamas labai įtaigus gylio pojūtis.

Vaizdo peržiūros režimai

Perki vieną televizorių, o gauni: kino ir koncertų sales bei stadioną. Mat „Hisense“ siūlo skirtingus vaizdo režimus: standartinį, du kino (dieninį ir vakarinį), dinaminį bei sporto. Jie labai keičia atkuriamo vaizdo charakteristikas. Natūraliam dienos apšvietimui ir pritemdytai patalpai pritaikyti kino režimai sumažina kontrastą ir įtaigiai atkartoja kino juostos faktūrą. Standartinis režimas – neutralus, o dinaminis dramatiškai prisitaiko prie rodomo vaizdo pokyčių.

Sporto režimas – tai išskirtinė „Hisense U7A“ televizoriaus savybė. Jis automatiškai atpažįsta sporto transliacijas ir priderina vaizdo bei garso nustatymus taip, kad jie geriausiai perteiktų judantį vaizdą. Įsijungus krepšinio ar futbolo rungtynes televizorius pasiūlo jį įjungti. Tokia galimybė mums patiko labiau, nei kitų gamintojų siūlomi vadinamieji futbolo scenarijai.

Skirtingus profilius galima rintis ir žiūrint aukšto dinaminio diapazono vaizdus. Tuomet jums televizorius pasiūlys HDR dinaminį, o taip pat HDR dienos ir HDR nakties režimus.

Garso kokybė

U7A ir šioje rungtyje sugebėjo kilstelėti kokybės kartelę. Naujasis „Hisense“ televizorius – kaip gerus plaučius turintis solistas: dviems 10 W garsiakalbiams nebuvo pašykštėta dinamikos. Jie sumontuoti korpuso gale, tokiose vietose, kad garsas nevaržomai sklistų ir atsispindėjęs nuo sienos pasiektų žiūrovą su padvigubėjusiu veržlumu. Todėl vidutiniai dažniai skamba labai įtikimai: nesunku atskirti pavienius instrumentus ir balsus, objektų judėjimą ir kryptį…

Išvados

Mėgstate futbolą ir sportą apskritai bei ieškote naujo televizoriaus? Tuomet meskite viską ir kuo greičiau lėkite į TECHNORAMA parduotuves, kol greitesni už jus dar neišpirko visų likusių „Hisense U7A“ modelių. Mes rimtai!

Pradžioje galvojome, kad FIFA 2018 ženkliukai – tai eilinis reklaminis triukas. Tačiau „Hisense U7A“ greitai parodė, kad klydome. Šis televizorius su 100 Hz ekranu yra gimęs sporto transliacijoms. Taip šauniai atrodančio judančio vaizdo mes jau senokai nebuvome matę. Tai vienas tų atvejų, kai gamintojas mažai žada, bet daug duoda. Ar yra geresnių televizorių? Taip. Ar yra geresnių televizorių už tokią kainą? Ne ir greitai nebus!

COMMENTS