HAMA S-Cruiser ir X-Cruiser – balansiniai riedžiai iš Vokietijos

HAMA S-Cruiser ir X-Cruiser – balansiniai riedžiai iš Vokietijos


HAMA S-Cruiser kaina: €

HAMA X-Cruiser kaina: €

Nė mirktelėti nespėjome, kai balansiniai riedžiai užkariavo pasaulį. Juos lengva valdyti, o važiavimo malonumą sunku palyginti su kuo nors kitu. Deja, ne visi riedžiai pasižymi tinkama konstrukcija ir surinkimo kokybe. Pigūs, paskubomis pagaminti modeliai greitai sugenda, be to, jie kelia pavojų sveikatai ar net gyvybei. Pasirinkę HAMA riedį galėsime važinėtis saugiai ir smagiai. Ši kompanija kuria, bando ir gamina riedžius Vokietijoje. HAMA siūlo du riedžių modelius – „S-Cruiser“ ir „X-Cruiser“.

hama_2

„S-Cruiser“ yra greitas ir vikrus. Jis turi 6,5 colio skersmens pilnavidures gumines padangas ir puikiai tinka triukams bei figūriniam važiavimui. Įrenginys sveria 10 kg, pasiekia 15 km/val. greitį ir be papildomo įkrovimo įveikia 15 km atstumą.

„X-Cruiser“ turi didesnius 10 colių skersmens ratus su pripučiamomis padangomis, kurios gerai sugeria kelio nelygumus. Šiuo riedžiu lengvai įveiksime didelį atskumą. „X-Cruiser“ gali nuvažiuoti 18 km. Kaip ir „S-Cruiser“, jis važiuoja iki 15 km/val. greičiu ir lengvai paveža iki 120 kg sveriantį žmogų.

hama_1

COMMENTS