„GoPro“ pristatė sulankstomą „droną“ ir dvi naujas veiksmo kameras

„GoPro“ pristatė sulankstomą „droną“ ir dvi naujas veiksmo kameras


GoPro Karma kaina: €

GoPro Hero5 Black kaina: €

GoPro Hero5 Session kaina: €

 
„GoPro“ pavadinimas spėjo tapti veiksmo kamerų sinonimu. Aktyvūs žmonės šios kompanijos įrenginius vertina už nenužudomą konstrukciją ir puikią vaizdo kokybę. Šiais metais gamintojas pradžiugino ne tik naujais veiksmo kamerų modeliais, bet ir dar nematytu skraiduoliu, kuris „GoPro“ filmavimo įrangą paverčia dar universalesne.

GoPro

Skraiduolis „GoPro Karma“

Pažintį su naujaisiais „GoPro“ prietaisais pradėkime nuo „GoPro Karma“. Šis skraiduolis stebina savo dydžiu. Sulankstomus sraigtų laikiklius ir kojeles turintis kvadrokopteris lengvai telpa į smūgių nebijančią kuprinę, kurią pirkėjas gauna kartu su „dronu“.

„Dronas“ ir jo priedai telpa į nedidelę kuprinę

Skraiduolis valdomas patogiu liečiamąjį ekraną turinčiu pulteliu. Sugrąžinti prietaisą į pradinį kelionės tašką galima vienu mygtuko spustelėjimu. Ramiu oru „Karma“ ore išbūna apie 20 minučių. Kvadrokopteris gerai sugeria vėjo gūsius. Sklandų ir nedrebantį vaizdą užtikrina „drono“ priekyje įstatomas trijų ašių stabilizatorius.

Karma_5

„GoPro Karma“ valdymo pultas turi liečiamąjį ekraną

„Karma“ galima naudoti ne tik ore, bet ir ant žemės! Tereikia nuimti stabilizatorių ir uždėti jį ant komplekte esančio laikiklio, kuris skraiduolio „akį“ paverčia aktyviam filmavimui skirta rankine vaizdo kamera. „GoPro Karma“ bus galima įsigyti atskirai arba kartu su „Hero5 Black“ bei „Hero5 Session“ veiksmo kameromis.

Trijų ašių stabilizatorius padeda įamžinti nedrebantį ir netrūkčiojantį vaizdą

Veiksmo kameros „GoPro Hero5 Black“ ir „Hero5 Session“

Penktosios kartos „GoPro“ kameros paveldėjo geriausias savo pirmtakų savybes ir papildė jas ilgai lauktomis naujovėmis. „Hero5 Black“ ir „Hero5 Session“ nebijo ne tik smūgių, bet ir vandens! Nuo šiol atliekant „vandens procedūras“ nebereikės papildomo hermetiško dėkliuko. Šiuos įrenginius galima valdyti dviem mygtukais, telefone įdiegta programėle ir net balso komandomis.

Hero5_1

„GoPro Hero5 Black“ veiksmo kamera

„Hero5 Black“ korpuso gale įmontuotas 2 colių įstrižainės ekranas, kuriame matome filmuojamą vaizdą. Be to, kameroje yra GPS imtuvas. Abu „GoPro“ modeliai sugeba filmuoti 4K raiškos vaizdus. „Hero5 Session“ daro 1o megapikselių, o „Hero5 Session“ – 12 megapikselių nuotraukas. Ši kamera failus saugo ne tik JPEG, bet ir RAW formatu, kurį galima patogiai apdoroti kompiuteryje.

Hero5_2

„Hero5 Black“ turi 2 colių įstrižainės liečiamąjį ekraną

Bene pati didžiausia veiksmo kamerų naujovė – elektroninė vaizdo stabilizavimo sistema, kuri puikiai sugeria smūgius ir virpesius. Naujieji įrenginiai turi tokią standartinę „GoPro“ tvirtinimo jungtį, todėl Hero5 Black“ ir „Hero5 Session“ tiks visi ankstesnių modelių priedai.

TECHNORAMOS parduotuvėse naujieji „GoPro“ modeliai pasirodys jau spalio mėnesio pabaigoje.

„Hero5 Session“ filmuoja 4K raiškos vaizdus ir turi elektroninį vaizdo stabilizatorių

COMMENTS