GoPro Karma Grip: kad vaizdas nedrebėtų!

GoPro Karma Grip: kad vaizdas nedrebėtų!


Naujausia kaina: €

Veiksmo kamerų savininkai puikiai žino, kad daugelį judėjimo metu nufilmuotų kadrų galima iš karto mesti į šiukšlių dėžę. Jų neįmanoma žiūrėti, nes vaizdas dreba ir liejasi. Šią problemą padės išspręsti „GoPro Karma Grip“ stabilizatorius.

Savo išvaizda „GoPro Karma Grip“ primena masyvią asmenukių lazdą. Šis priedas skirtas veiksmo kamerai „HERO5 Black“, tačiau naudojant specialų laikiklį, kurį teks įsigyti papildomai, ant stabilizatoriaus galėsime uždėti ir senesnes „HERO4 Black“ bei „Silver“.

Stabilizatoriaus konstrukcija

„GoPro Karma Grip“ pateisina savo pavadinimą. Jo korpusas padengtas neslidžiu gumos paviršiumi. Jis tvirtai priglunda prie rankos ir apsaugo nuo smūgių. Stabilizatorius sudarytas iš dviejų dalių – rankenos ir galvutės su trimis varikliukais, kurie reaguoja į rankos virpesius, pasukdami kameros objektyvą priešinga kryptimi. Todėl nufilmuotas vaizdas mažiau dreba ir liejasi.

Veiksmo kamera prie stabilizatoriaus jungiama naudojant „USB Type-C“ ir „Micro HDMI“ jungtis. Toks sprendimas leidžia kontroliuoti jos funkcijas ant „GoPro Karma Grip“ rankenos esančiais mygtukais.

Stabilizatorius turi bateriją, kurios pakanka 1 valandai ir 45 minutėms. Rankenos apačioje po guminiu gaubtu slepiasi USB lizdas, kuris vienu metu gali krauti ne tik stabilizatorių, bet ir ant jos uždėtą veiksmo kamerą.  Ši jungtis taip pat pravers, kai nuspręsime perkelti nufilmuotus vaizdus į kompiuterį.

Valdymo mygtukai

„GoPro Karma Grip“ valdymo skydelyje matome mygtukus, kuriais galima įjungti arba išjungti kamerą ir stabilizatorių, pasirinkti filmavimo ar fotografavimo režimus, pradėti arba užbaigti filmuoti. Apatinis mygtukas parodo baterijos įkrovos lygį ir leidžia užrakinti kameros palenkimo mechanizmą.

Darbo metu stabilizatorius stengiasi išlaikyti kameros objektyvą nukreiptą tiesiai į priekį, o nuspaudus minėtąjį užrakto mygtuką objektyvą bus galima pakelti arba nuleisti horizonto linijos atžvilgiu. Dvigubas šio mygtuko spustelėjimas „prirakina“ kamerą prie filmuojamo objekto. Ši funkcija pravers, kai norėsime filmavimo metu jį apeiti, ir padės išlaikyti vaizdą kadro centre.

Komplektacija ir naudingi priedai

Kartu su „GoPro Karma Grip“ gauname „HERO5 Black“ veiksmo kamerai skirtą laikiklį, dirželį, „USB Type-C“ maitinimo laidą, tvirtinimo raištį ir prie stabilizatoriaus rankenos žiedą su filmavimo stovui reikalinga jungtimi. Komplekte taip pat yra patogus, bet šiek tiek masyvus dėklas, į kurį telpa visi filmavimo metu naudojami elementai.

Stabilizatoriaus galvutę su kamera galima nuimti nuo rankenos ir uždėti ant „GoPro Karma“ skraiduolio. Be to, „GoPro“ siūlo specialų ilgintuvą. Jis leidžia kamerą pritvirtinti prie kuprinės, drabužių, laikiklio ar stovo ir kontroliuoti jos darbą iki 89 cm atstumu, naudojantis ant rankenos esančiais mygtukais.

COMMENTS