GoPro HERO6 Black: „GoPro“ ir vėl sukūrė geriausią veiksmo kamerą!

GoPro HERO6 Black: „GoPro“ ir vėl sukūrė geriausią veiksmo kamerą!


Naujausia kaina: €

Išbandę naująją „GoPro“ kamerą dar kartą įsitikinome, kad evoliucijos teorija gerai veikia ne tik gamtoje, bet ir technologijų pasaulyje. HERO6 „paveldėjo“ visas geriausias savo pirmtakų savybes ir papildė jas ilgai lauktomis naujovėmis. Savo išvaizda naujasis įrenginys kaip du vandens lašai panašus į pernykštį HERO5 modelį. Šis tęstinumas negali nedžiuginti, nes tai reiškia, kad su HERO6 galėsime naudoti visus „GoPro“ priedus.

HERO6 turi kokybiškesnį ir jautresnį 2 colių (5 cm) įstrižainės liečiamąjį ekranėlį, tačiau patys didžiausi pokyčiai slepiasi prietaiso viduje. Čia įmontuotas daug spartesnis GP1 procesorius, gerokai praplėtęs kameros galimybes. HERO5 4K raiškos vaizdus filmuodavo 30 kadrų per sekundę greičiu, o HERO6 be problemų įamžina 60 kadrų per sekundę. Sulėtinto FHD raiškos filmavimo greitis padidėjo nuo 120 iki 240 kadrų per sekundę.

Naujojo procesoriaus galimybės visu gražumu atsiskleidžia naudojant skaitmeninį vaizdo stabilizavimą. Dabar jis veikia ir filmuojant 4K raiška. „Stabilizatorius“ efektyviai slopina įvairius virpesius ir netgi gana stiprius sukrėtimus. Tad daugeliu atvejų galėsime apsieiti be laikiklio bei išorinio stabilizatoriaus. Itin pagerėjo ir pati filmuojamo vaizdo kokybė. Net ypač greitose veiksmo scenose jis nesubyra į kvadratėlius ir nepradeda trūkčioti.

HERO6 taip pat geriau atpažįsta ir įamžina spalvas. Subtilius atspalvių pokyčius galima pamatyti ne tik filmukuose, bet ir su „GoPro HERO6“ padarytose 12 megapikselių raiškos HDR nuotraukose.

COMMENTS