GoPro Fusion: VR kamera, kurios visi laukėme!

GoPro Fusion: VR kamera, kurios visi laukėme!


Naujausia kaina: €

Kompanija „GoPro“ sukūrė pirmąją veiksmo kamerą ir taip pradėjo tikrą revoliuciją šiame rinkos segmente. Dabar jos dėmesys nukrypo į virtualią realybę. Ji pagaliau išleido pirmąją VR kamerą ir pavadino šią naujovę „Fusion“ vardu. Naujoji „GoPro“ filmuoja vaizdą 360° kampu. Ją galima nesunkiai pritvirtinti prie šalmo, dviračio ar drabužių, naudojant daugelį kitoms „GoPro“ kameroms skirtų priedų.

„Fusion“ turi du skirtingose korpuso pusėse įmontuotus objektyvus. Priekyje yra nedidelis nespalvotas ekranėlis, kuriame matome pasirinktus filmavimo nustatymus. Naująją VR kamerą galima panardinti į vandenį, nebijant, kad jai kas nors atsitiks. Todėl ją gali drąsiai naudoti įvairių vandens sporto bei purvo vonias primenančių sporto šakų mėgėjai.

„GoPro Fusion“ įamžina 5,2K raiškos vaizdo įrašus. Juos galima žiūrėti VR akiniais. Be to, filmuotą medžiagą galima paversti tradiciniu „plokščiu“ filmuku. Mus nustebino ir pradžiugino „OverCapture“ funkcija, konvertavimo metu leidžianti pasirinkti bet kurį sferinio vaizdo fragmentą! Todėl peržiūrai monitoriaus ar televizoriaus ekrane skirtame filme galėsime sekti judančius objektus, tarsi kameros objektyvas judėtų jiems pavymui, o ne ramiai stovėtų vienoje vietoje.

COMMENTS