Getac S410 | Getac T800: jiems nebaisūs likimo smūgiai!

Getac S410 | Getac T800: jiems nebaisūs likimo smūgiai!

Ruošdami GIDO numerius esame išbandę pačių įvairiausių įrenginių. Tačiau tokių, kokius siūlo „Getec“, mums bandyti tikrai dar neteko. Tai tikros skaitmeninės tvirtovės! Taivane įsikūrusi kompanija ypač tvirtus nešiojamuosius kompiuterius ir planšetes gamina jau 27 metus. Per tą laiką jie spėjo pasidarbuoti pačiuose karščiausiuose pasaulio kampeliuose ir net nukeliavo į kosmosą! „Getec“ įranga naudojama statybose, logistikoje, gamyboje ir gelbėjimo operacijose.

Getac S410

„Getac S410“ – tai ypač tvirtas nešiojamasis kompiuteris su 14 colių (25 cm) įstrižainės liečiamuoju „LumiBond“ ekranu. Lietimo funkcija veikia bet kokiomis oro sąlygomis, ji supranta pirštų ir rašiklio prisilietimus. Kompiuteris turi išimamą bateriją, kurią galima išimti ir pakeisti neišjungiant kompiuterio. Gamintojas pasirūpino ne tik kompiuterio, bet ir jame saugomų duomenų saugumu. Pirštų atspaudų skaitytuvas garantuoja, kad svarbūs failai nepatektų į pašalinių asmenų rankas. Priklausomai nuo pasirinktos modelio konfigūracijos, „Getac S410“ sveria vos 2,2–2,7 kg.

„Getac T800“ plašetėje įdiegta  „Windows 10“ operacinė sistema. Jis turi 8,1 colio (21 cm) įstrižainės „LumiBond“ ekraną ir, nežiūrint ypač patvaraus kompozitinio korpu­so, sveria vos 907 g. Todėl prietaisą patogu laikyti vienoje rankoje. Pirkėjams „Getec“ siūlo skirtingas prietaisų konfigūracijas bei jiems skirtus priedus, kuriuos galima išsirinkti ir užsisakyti užsukus į TECHNORAMOS parduotuves.

Getac T800

COMMENTS