Geriausi telefonų priedai

Geriausi telefonų priedai

Su išmaniuoju telefonu praleidžiame labai daug laiko. Šis universalus įrenginys moka tiek dalykų, kad gali atstoti daugybę dalykų: fotoaparatą, kompiuterį, televizorių, laikraščių kioską ir visą biblioteką. Dar daugiau galėsime nuveikti, „apginklavę“ telefoną naudingais priedais. Juos kruopščiai atrinkome ruošdami šią apžvalgą.

 1. „Bluetooth“ spyna „Noke Padlock“

Iš pirmo žvilgsnio – spyna kaip spyna. „Noke“ yra masyvi ir patikima, ji pagaminta iš nerūdijančiojo plieno. Tačiau norint šią spyną atrakinti – raktas nereikalingas. Jį atstoja telefonas, „Noke“ naudoja bevielį, mažai energijos reikalaujantį „Bluetooth 4.0“ ryšį ir automatiškai prisijungia prie mobiliojo įrenginio. Spynos nustatymus valdome išmaniąja programėle, kuri leidžia perduoti virtualų raktą draugams ir namiškiams, matyti, kas ir kada atrakino spyną. „Noke“ turi bateriją, kurios pakaks visiems metams. Programėlė praneš, kai ateis laikas ją pakeisti.

noke_padlock


  Naujausia kaina: €

   

 1. Išmanusis automobilinis USB kroviklis NONDA ZUS

NONDA ZUS pelnė prestižinius „iF Designt Aword 2016“ ir „Red Dot De­sign Aword 2016“ apdovanojimus. Juo galima vienu metu greitai įkrauti du mobiliuosius įrenginius. Kroviklis turi telefonui skirtą programėlę, kuri padės surasti automobilį didelėje stovėjimo aikštelėje, primins apie besibaigiantį sumokėtą stovėjimo laiką ir parodys automobilio akumuliatoriaus įkrovimo lygį.

nonda-zus_2


  Naujausia kaina: €

   

 1. Svarstyklės su USB krovikliu „Beurer LS 50 3 in 1“

Šis daikčiukas tikrai pravers kiekvienam keliautojui. Visų pirma tai rankinės svarstyklės, kurios padės sužinoti bagažo svorį ir išvengti nemalonių situacijų oro uoste. Jomis galima sverti iki 50 kg daiktus. Šis įrenginukas užima nedaug vietos kuprinėje, be to, jis atstoja mobilųjį kroviklį. Viduje įmontuotos 5000 mAh baterijos pakaks maždaug dviem telefono įkrovoms.

beurer-ls-50-3-in-1


  Naujausia kaina: €

   

 1. Skaitmeninė matavimo ruletė „Bagel“

Šis universalus matuoklis atstoja liniuotę, ruletę ir kitas matavimo priemones. Su juo galėsime išmatuoti įvairių formų ir dydžių daiktus. Prietaisas dirba trimis skirtingais režimais, kurie matuoja naudodami lanksčią stygą, ratuką ir netgi lazerio spindulį, leidžiantį nustatyti tikslų atstumą iki toliau esančių objektų. Matavimų rezultatus išsaugome telefone įdiegtoje programėlėje. Juos galime papildyti balso komentarais ir persiųsti kitiems žmonėms.

bagel

 

 

 1. GPS seklys TKSTAR

GPS seklys leis visada žinoti vaikų, pagyvenusių žmonių, gyvūnų, krovinių ir bagažo buvimo vietą. Jį taip pat verta pasiimti į kelionę išsiruošusiam turistui. Įrenginys turi SIM kortelę, jis valdomas SMS žinutėmis ir išmaniąja programėle, skirta „Android“ ir „iOS“ įrenginiams. Budėjimo režimu prietaisas išbūna iki 10 dienų. Pateikus užklausą, į telefoną atkeliauja informacija apie seklio buvimo vietą su nuoroda į žemėlapį.

tkstar_1

 

 1. Terminė kamera „Seek Thermal CompactXR“

„Seek Thermal CompactXR“ – tai vaizdo kamera, kuri fiksuoja objektų šilumą, todėl ja galima filmuoti ir dieną, ir naktį. Kamera veikia 550 m atstumu. Gamintojas pirkėjams siūlo modelius, skirtus „iPhone“ ir „Android“ telefonams. Kamerą galima naudoti lauke ir patalpoje. „CompactXR“ mato visiškoje tamsoje, todėl ją pamėgo medžiotojai ir apsaugos darbuotojai. Su šia kamera taip pat galima pamatyti namo šilumos nuotėkius ir perkaitusius elektros prietaisus.

compactxr_2

 1. Telefono stabilizatorius „DJI Osmo Mobile“

Daugelis telefonų moka filmuoti 4K raiškos vaizdus. Tačiau jais įamžinti filmukai ne visada džiugina: vaizdas dažnai dreba ir susilieja. Šią problemą padės išspręsti „DJI Osmo Mobile“. Tai telefonui skirta trijų ašių stabilizavimo sistema. Vaizdas išlieka sklandus net greitai judant ir filmuojant veiksmo scenas. Filmuojamą vaizdą galima tiesiogiai transliuoti internetu.

dji-osmo-mobile_1


Naujausia kaina: €

 

 1. Fotoaparatas telefonui „DxO One“

„DxO One“ – nedidelis priedas, kuris „Apple iPhone“ paverčia dar galingesniu fotoaparatu. Įrenginys turi didelį 2,5 cm įstrižainės, 20 megapikselių jutiklį ir šviesų fiksuoto židinio nuotolio objektyvą su F/1,8 diafragma. „DxO One“ puikiai fotografuoja prieblandoje. Prijungus priedą prie „iPhone“ ir įdiegus programėlę, telefonas tampa dideliu ir patogiu fotoaparato valdymo ekranu, leidžiančiu rankiniu būdu keisti fotografavimo nustatymus.

dxo_1


Naujausia kaina: €

 

 1. Mobilusis spausdintuvas „Polaroid ZIP“

Pasiilgome popierinių nuotraukų! Apie tai liudija momentinių fotoaparatų populiarumas. Su „Polaroid ZIP“ bet kurį išmanųjį telefoną galėsime paversti momentiniu fotoaparatu. Šis nedidelis nuotraukų spausdintuvas lengvai telpa į kišenę. 5 x 7,6 cm dydžio nuotrauka atspausdinama mažiau nei per minutę. Spausdinti naudojamas ZINK fotopopierius.

polaroid-zip


Naujausia kaina: €

COMMENTS