Geriausi telefonų priedai

Geriausi telefonų priedai

Dirbant prekybos centre tenka išbandyti dešimtis įvairiausių priedų, skirtų išmaniesiems telefonams. Kad būtų linksmiau, surengėme tikras varžybas ir po ilgų diskusijų bei balsavimų išrinkome šešis pačius šauniausius.

1. Asmenukių lazda „eSTAR B3“

Nė mirktelėti nespėjome, kai asmenukių lazda tapo mūsų nuotykių bendražyge! „eSTAR B3“ užima labai nedaug vietos ir sveria vos 153 gramus. Išskleidus teleskopinę konstrukciją lazda pailgėja iki 97 cm. Ant „eSTAR B3“ rankenos yra telefono įjungimo ir fotografavimo mygtukai.


Naujausia kaina: 18.99

2. USB atmintinė „Lexar JumpDrive C20i“

Telefono ar planšetės vidinė atmintis greitai užsipildo įvairiais failais. Šią problemą išspręsime su „JumpDrive C20i“. Nors šis daikčiukas primena paprastą laidą, tai tikrų tikriausias USB „raktas“. Jis turi USB ir „Lightning“ jungtis, todėl su šia atmintine galėsime labai greitai perkelti „iPhone“ ir „iPad“ viduje saugomus duomenis.


Naujausia kaina: 29.99

3. Belaidžiai krovikliai ZENS

Vis daugiau išmaniųjų telefonų turi belaidžio įkrovimo funkciją. Norint ja naudotis, tereikia įsigyti belaidį kroviklį. Iš daugybės išbandytų modelių mums didžiausią įspūdį paliko du ZENS krovikliai: „Single Wireless Charger“ ir „Single Wireless Charger Round“. Šie įrenginiai puikiai atrodo, bet svarbiausia, kad jais labai paprasta naudotis. Tereikia ant kroviklio viršaus padėti savo telefoną ir jo baterija akimirksniu pradeda krautis!


„ZENS Single Wirless“ kaina: 23.99

4. Išorinė baterija „Xiaomi Mi Power Bank 20 000 mAh“

Su šia baterija galėsime įkrauti telefonus, planšetes ir net „USB Type-C“ jungtį turinčius nešiojamuosius kompiuterius! Nors ji labai nedidelė, tačiau pasižymi milžiniška talpa. Naudodami viduje sukauptą energiją savo telefoną galėsime įkrauti net iki septynių kartų.


Naujausia kaina: 24.99

5. VR kamera „Huawei CV60 360“

Nusibodo paprastos nuotraukos ir filmukai? Su naująja „Huawei“ kamera įamžintais vaizdeliais galėsime mėgautis VR akiniais. Ji sveria vos 30 gramų, bet turi du objektyvus, kurie fiksuoja viską, kas vyksta aplink mus. CV60 360 fotografuoja 5K raiškos sferines nuotraukas ir filmuoja 2K raiškos VR filmukus.


Naujausia kaina: 39.00

COMMENTS