Geriausi telefonų priedai

Geriausi telefonų priedai

Pagaliau atėjo vasara – atostogų ir iškylų metas. Mūsų atrinkti priedai apsaugos mobiliuosius įrenginius nuo smūgių, aprūpins juos elektros energija ir padės padaryti nuostabią asmenukę.

1. Įkraunamos baterijos „Sponge Energy AA/AAA“

„Sponge Energy“ baterijos primena standartinius AA aba AAA tipo „pirštelius“ ir tinka įvairiems įrenginiams. „Sponge“ turi USB lizdus, todėl šiuos akumuliatorius galėsime įkrauti kompiuteriu, išorine baterija arba naudodami įprastą telefono kroviklį. Šviečiantis LED indikatorius parodo baterijos įkrovimo lygį.


Naujausia kaina (AA): €

Naujausia kaina (AAA): €

2. Apsauginė plėvelė „PanzerGlass“

„PanzerGlass“ apsaugo telefoną nuo subraižymų ir smūgių. Ji sugeria sutrenkimo jėgą ir neleidžia ekranui suskilti. Apsauginė plėvelė yra visiškai permatoma, netrukdo telefoną valdyti pirštų prisilietimais. TECHNORAMOJE galima įsigyti „PanzerGlass“ plėvelių, skirtų įvairiems „Samsung“, „Apple“ ir „Huawei“ telefonų modeliams.


Naujausia kaina: €

3. Išorinė baterija „SBS Fast Charge 5000 mAh“

SBS turi 2,1 A išvestį, todėl gali krauti ne tik telefonus, bet ir planšetinius kompiuterius. Mobiliajame kroviklyje sukauptos energijos pakaks 1 arba 2 kartams. „Fast Charge 5000 mAh“ palaiko greito įkrovimo technologiją: visiškai tuščią telefono bateriją iki 50 proc. papildysime vos per 30 minučių.

4. Asmenukių lazda „eStar Selfie Stick B3“

„eStar“ asmenukių lazda pagaminta iš tvirto aliuminio ir sveria vos 153 g. Jos teleskopinis korpusas sudarytas iš 5 dalių. Suspausta lazda yra vos 23 cm ilgio, o ją išskleidus „Selfie Stick B3“ pailgėja iki 97 cm. Telefoną per nuotolį valdome „Bluetooth“ ryšiu. Norėdami padaryti nuotrauką, spaudžiame mygtuką ant rankenos.


Naujausia kaina: €

5. Stotelė „Samsung DeX“

„Samsung DeX“ – tai speciali stotelė, skirta „Galaxy S8“ serijos įrenginiams. Ji paverčia telefoną kompiuteriu! Prie jos jungiamas monitorius, klaviatūra ir pelė. Įstatę S8 ar S8+ į šią stotelę, monitoriaus ekrane pamatysime darbalaukį su telefone įdiegtų programėlių langais. Čia rasime failų naršyklę ir galėsime naudoti tradicines klavišų kombinacijas.


Naujausia kaina: €

COMMENTS