Geobike Smart 2.0: gudrus elektrinis dviratukas

Geobike Smart 2.0: gudrus elektrinis dviratukas


Naujausia kaina: €

„Smart 2.0“ sveria vos 18 kg ir sulankstytas lengvai telpa į bagažinę ar net jachtos triumą. Šis „Geobike“ modelis puikiai tinka iškyloms į gamtą, jį tikrai verta pasiimti į tolimesnę kelionę automobiliu. Mat apsistoję naujoje vietoje galėsime jos apylinkes pažinti važinėdami dviračiu.

Kaip ir „Geobike Carat“, „Smart 2.0“ yra sulankstomas trimis padėtimis. Paruošti jį pasivažinėti ar transportuoti užtrunka vos 60 sekundžių!

Pats dviračio rėmas yra labai mažas, todėl nuleidus sėdynę ir vairą juo gali važinėtis net vaikai! O važiuoti su „Smart 2.0“ – tikras malonumas. Ypač kai minant pedalus mums talkina elektros variklis su 6 greičio režimais. Greitį galime reguliuoti mindami pedalus arba pasukdami vairo rankenėlę.

250 W galios variklis sumontuotas ant galinės ašies. Tokio vikrumo ir dinamikos iš 16 colių skersmens ratus turinčio elektrinio dviratuko mes tikrai nesitikėjome! Todėl dviratis yra ypač vikrus ir dinamiškas.

Bandymų metu mums pavyko įveikti beveik 50 km atstumą ir pasiekti gamintojo žadamą maksimalų 25 km/val. greitį. Važiuodami neasfaltuotais miško keliukais geru žodžiu minėjome užpakalinio rato amortizatorių, kuris gerai sugėrė kelio nelygumus.

„Geobike Smart 2.0“ turi patogų skydelį su važiavimo greitį, baterijos įkrovą ir kitus parametrus rodančiu LED ekranėliu. Trimis valdymo mygtukais keičiame važiavimo režimus, įjungiame ir išjungiame dviračio šviesas.

COMMENTS