Geobike Carat: mieste ir prie jūros

Geobike Carat: mieste ir prie jūros


Naujausia kaina: €

Šis sulankstomas elektrinis dviratis turi pažemintą rėmą ir 20 colių skersmens ratus, todėl tinka pasivažinėjimams miesto gatvėmis, pajūrio dviračių takais ir miško keliukais. Ant „Geobike Carat“ lengva užlipti, o žemas svorio centras padidina jo stabilumą važiavimo metu.

Dviratis susilanksto net trimis padėtimis, todėl užima labai mažai vietos ir yra lengvas transportuoti. Kartu su baterija „Geobike“ sveria 19 kg. Jis be jokių problemų telpa į automobilio bagažinę bei pralenda pro autobuso ar traukinio duris.

Dviratis turi „Shimano Nexus 3“ uždarą trijų pavarų sistemą. Pavaros lengvai perjungiamos. Ši sistema reikalauja tik minimalios priežiūros ir yra atspari išoriniams veiksniams, pavyzdžiui, purvui ar lietui.

„Geobike Carat“ turi ant rankenos montuojamą valdymo skydelį, kuris rodo baterijos įkrovos lygį ir leidžia pasirinkti vieną iš keturių važiavimo režimų. Vienas iš jų – stūmimo režimas, leidžiantis pasiekti 6 km/val. greitį. Jis labai praverčia, kai nulipę nuo dviračio stumiame jį į aukštą įkalnę arba varome pastato viduje.

Galime rinktis modelį su 8,8 arba 10,4 Ah talpos baterija. Su ja galima įveikti iki 60 km atstumą. Maksimalus 250 W elektros varikliu varomo dviračio greitis siekia 25 km/val.

COMMENTS